2737
2734
عنوان

**بیمارستان کسری کرج**

1447 بازدید | 13 پست
سلام
کسی جدیدا بیمارستان کسری کرج زایمان داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟

میخواستم هزینه زایمان طبیعی رو بدونم لطفااااااااااا
البته اگر سزارین هم انجام دادید لطفا هزینه ش و برام بنویسید.
خیلیییییییی ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هانی 67 سلام

به سلامتی ودل خوش

یکی از نزدیکان من 40 روزه که زایمان کرده میگفت کسری سزارین 4/5 میشده

ولی با همون دکتر رفته بود یه بیمارستان دیگه ( توکرج) یک میلیون و ... شده بود
آدمهای مهربان از سر احتیاجشان مهربان نیستند ، آنها دنیا را کوچکتر از آن میبینند که بدی کنند.... هزاران فریاد پشت سکوت آدمهای مهربان هست ، سکوتشان را به پای بی عیب بودن خود نگذارید......هرکز به آدمهای مهربان زخم نزنید چون گوشه قلب خدا زخمی میشود....
2738

فکر کنم بقیه اله - خاتم؟؟؟؟

فردا میپرسم چشم
آدمهای مهربان از سر احتیاجشان مهربان نیستند ، آنها دنیا را کوچکتر از آن میبینند که بدی کنند.... هزاران فریاد پشت سکوت آدمهای مهربان هست ، سکوتشان را به پای بی عیب بودن خود نگذارید......هرکز به آدمهای مهربان زخم نزنید چون گوشه قلب خدا زخمی میشود....
سلام عزیزم من27اردیبهشت زایمان کردم.1میلیون دکترم گرفت نزدیک 1میلیونم هزینه بیمارستان شد.سزارین بابیمه ایرانیان.طبیعی رو نمیدونم.زنگ بزنی بیمارستان قسمت ترخیص بهت جواب میدن.شمارشواز118بگیر
عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️
سلام عزیزم من27اردیبهشت زایمان کردم.1میلیون دکترم گرفت نزدیک 1میلیونم هزینه بیمارستان شد.سزارین بابیمه ایرانیان.طبیعی رو نمیدونم.زنگ بزنی بیمارستان قسمت ترخیص بهت جواب میدن.شمارشواز118بگیر
عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️
به آتریس جان هستی؟؟؟؟؟؟؟؟

چون دکتر خودت بود 1 تومن گرفت دیگه؟راستی اسم دکترت واگر امکانش هست برام بذار.
واینکه 1 میلیون جدا از هزینه ای بود که بیمه پرداخت کرد؟؟
مرسی عزیزم
هانی جون

بیمارستان ثاراله- خانم دکتر قربانی