2726
سلام
نگین جون ازت ممنونم .رفتم اما گفت حجم عکسام زیاده.و eror دادو حالا باید یک عکس کم حجم تهیه کنم.
راستی من می خوام یک امر خیر انجام بدم.برای یک دختری که متولد 59 هست.تک دختره.شاغله و خونواده خوبی هم داره براش دنبال شوهرم اگه کسی .کسی رو می شناسه معرفی کنه لطفا. من خودم برادر ندارم برادر شوهرام هم مزدوجن فامیلا هم همه یا دخترن یا پسر بچه. کسی رو سراغ دارین؟
سلام من پسوردمو فراموش کرده بودم و دوباره عضو شدم قبلا چون(آرش) شوهرم پروژه داشت تبریز و اصفهان بودیم منم تو تبادل نظر با مامانای همون جا بودم.اما خودم رشتی هستم و الانم بر گشتیم رشت شکر خدا.
دنبال یک مهد کودک خوب و کم جمعیت برای آپسرم هستم.که بهنوش جون ممنونم ازت که شماره تماس مهدکودک یانا رو نوشتی برام.شنبه حتما تماس می گیرم و میرم محیط مهدکودک رو بینم.
خواهرم خونه خریده من می خوام سرویس خوابشو بخرم و کادو بده بهش به نظرتون از کجا بخرم؟گلسار مغازه ای داره؟ ما 3 ماهه بر گشتیم رشت من زیاد مغازه هاشو بلد نیستم.اگه راهنمایی کنین لطف کردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من پسوردمو فراموش کرده بودم و دوباره عضو شدم قبلا چون(آرش) شوهرم پروژه داشت تبریز و اصفهان بودیم منم تو تبادل نظر با مامانای همون جا بودم.اما خودم رشتی هستم و الانم بر گشتیم رشت شکر خدا.
دنبال یک مهد کودک خوب و کم جمعیت برای آپسرم هستم.که بهنوش جون ممنونم ازت که شماره تماس مهدکودک یانا رو نوشتی برام.شنبه حتما تماس می گیرم و میرم محیط مهدکودک رو بینم.
خواهرم خونه خریده من می خوام سرویس خوابشو بخرم و کادو بده بهش به نظرتون از کجا بخرم؟گلسار مغازه ای داره؟ ما 3 ماهه بر گشتیم رشت من زیاد مغازه هاشو بلد نیستم.اگه راهنمایی کنین لطف کردین

2728
سلامی گرم به مامان جونای گیلانی
اولا بهی جون دست گلت درد نکنه بابت شماره مهد کودک یانا.. امروز تماس گرفتم و رفتم.خیلی خوشم اومد آبتین هم کلی ذوق کرد طفلی .اما فردا می خوام ثبت نام کنمش چون جناب همسر فرمودن باید مهد کودک مورد بازدید ایشون هم قرار بگیره .من پسورد قبلیمو فراموش کردم دوباره عضو شدم کسی می دونه چطورر می شه شناسه قبلی رو اکتیو کرد؟
سلام:

بهنوش جان می تونی رو عکس راست کلیک کنی و با paint حجم عکست رو کم کنی. البته اول یه کپی از عکست بگیر . بعد حجمش رو کم کن.

در مورد اون دختر خانمم که به نظر من اکثر فاکتورای خوب رو داره. شاغلم که هست. پس شک نکن که خیلی زود تو هوا میزننش : )

سارا جان در مورد پسورد اگر سوال امنیتی که موقع پر کردن مشخصات ازت پرسیده بود با جوابش یادت باشه می تونی پسورد قبلی رو پیدا کنی. در غیر اینصورت راهی وجود نداره.
سلام نگین جون ممنونم ازت که جوابمو میدی. من هر روز حتی 1 دقیقه هم که بشه میام یه سر مامانای گیلانی رو می خونم. در مورد اون دختر خانم هم یکی از دوستامه و هم سن خودم متولد 1359 هست و واقعن از خوبی چیزی کم نداره اما نمی دونم چرا به کسادی بر خورده D: البته هر کس یک قسمتی داره
سلام مامان جونای مهربون
بهنوش جون کنجکاو شدم دوستتو ببینم :) حالا چه عجله ای هست ازدواج کنه؟ بگو این همه فاکتور خوب داری برو کیف دنیا رو کن. البته من برادر شوهرم مجرده متولد 55 هست اما راستش نمی خوام با طناب خودم جاری دار شم :(
راستی خانوما خواهر شوهرتون قابل تحمل تره یا جاریتون؟
الان پسرم یک روزه مهد کودک می ره .خیلی خوبه.انرژیش تخلیه میشه و وقتی میاد خونه می خوابه.
چرا اینقدر تاپیک مامانای گیلان inactive
هست؟ :(
سلام:

بهنوش جان خواهش میکنم. اما کلی از حرف سارا خندیدم که نمیخواد با طناب خودش جاری داشته باشه. : ))

خب با این حساب پس من باید برادر خودمو بدم. ایشون هم متولد 55 : ))

در ضمن در پاسخ به سوال سارا جون باید بگم که من خواهر شوهرم رو خیلی دوست دارم. خیلی ماهه. از جاریم خیلی شناخت ندارم و گاهی (خیلی کم) بطور تصادفی در منزل پدر شوهرم می بینمش. اما کلا اعتقادم بر اینه که هر کسی می تونه انسان خوب و یا بدی باشه. این آدم می تونه در قالب خواهر شوهر - مادر شوهر و یا مادر و خواهر خود آدم باشه. یعنی صرف اینکه چون خواهر شوهره و باید بد باشه نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من اصلا اینو نه قبول دارم و نه باور.

سلام تو رو خدا کمک من امروز عضو نی نی سایت شدم. من تو دوران عقد هستم اما با شوهرم در ارتباطیم و جلوگیریمون طبیعی هست این دفعه دقیقا تو دوران خطر نزدیکی داشتیم و جلوگیری طبیعی.اما من چون شک داشتم همون شب یک قرص ال_دی خوردم و حالا چند روز از نزدیکی گذشته و من باید 11 روز دیگه پریود بشم اما لک بینی دارم.. از وحشت دارم سکته میکنم.هیچ کسم نمی دونه ما تا کجا پیش رفتیم.کمکم کنین بگین لک بینیم دلیلش چیه؟ ممکن بارداری باشه؟
2706