2726
عنوان

نیاز به پرستار کودک

4563 بازدید | 25 پست
سلام پسر من 20 ماهشه و من دنبال یه پرستار مطمئن می گردم برای نگهداریش. منزل ما پونک هستش و لی تا چند ماه دیگه امکان داره که به سعادت آباد بریم. اگر کسی را می شناسید لطفا به من معرفی کنید
سها جان منم یکیو می شناسم دوست مامانمه و از همه مهم تر عاشق بچه ها خیلیم مهربون و صبوره فقط بیشتر برای کار بچه های بالای 2 سالو ترجیح می ده بازم اگه خودتون با هم صحبت کنید بهتره اگه دوست داشتی شمارتو برام میل کن بهش بگم باهات تماس بگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان . امیدوارم همگی خوب باشین . میشه از دوستان اگه حوالی شهران یه پرستار خوب سراغ دارن معرفی کنن . کوچولوی من 7 ماهشه و این پرستار رو واسه 5 یا 6 روز در هفته میخوایم مامان کوچولو هم بعضی وقتها خونست اما احتیاج به کمک داره ممنون از وقتی که میذارین.
سلام دوستان...منم برای بعد از عید به یک نفر بصورت نیمه وقت از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در منطقه شهرک غرب احتیاج دارم...اگه سراغ دارید ممنون می شم بهم اطلاع بدید...پسر کوچولوی من 6 ماهش داره تموم می شه
2706