2726
عنوان

کسی تا حالا اینجا زایمان در آب انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3610 بازدید | 29 پست
اکبرابادی رو شنیدم خیلی قیمتش پایینه... الان دقیقشو نمیدونم. سال 91 با بیمه معمولی 150 تومن بوده
حالا 92 رو نمیدونم و بدون بیمش. چون ما بیمه نیستیم
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمارستان ام البنین مشهد سالهای قبل این روش زایمان رو داشته. یعنی چند سال پیش که فقط 3 تا بیمارستان این روش زایمان رو داشتن یکی اش همین بیمارستان ام البنین بوده.
آره رضوی حتما داره، سینا هم که سپیده میگه داره دیگه

Pregnancy%20ticker
2728
بچه های قسمت زایمان و تولد نوزاد که اینجوری زایمان کردن گفتن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم تو همین سایت توی قسمت خاطرات زایمان یه خانمی زایمانش در آب بود.نوشته بود که شوهرش باهاش اومده بود توی آب و خانمه بهش تکیه داده بوده و ماما هم داخل آب بچه رو به دنیا آورده بود نه بیرون آب.گفته بود قبل از زایمان کلاس رفته بوده با شوهرش
خدا جونم هیچ وقت تنهام نزار
زن دایی جون این خاطره کامل کامل هست.من که خودم حتما سزارین میکنم چون میترسم از طبیعی.اما اگه میخواستم طبیعی باشم حتما زایمان در آب رو انتخاب میکردم چون شوشو جونم میاد پیشم.
خدا جونم هیچ وقت تنهام نزار
ظاهران تمام پروسه ی زایمان در آب در آب انجام میشه... فقط در آوردن جفت خارج از آب انجام میشه که اونم اگه خودت بخوای میتونن همونجا انجام بدن.
این یه وبلاگه که توش خاطرات زایمان در آبش رو نوشته:
http://bano-nini.blogfa.com/cat-2.aspx
ظاهرا ایشون تو شیراز زایمان کردن... خاطره ی خوبیه...
خیلی دلم میخواد زایمان در آب داشته باشم. احتمالا فردا با بیمارستان اکبر پور تماس میگیرم ببینم شرایطش چجوریه

Pregnancy%20ticker
2706