2703
2553
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832581 بازدید | 44999 پست
خب سروناز جون صبر کن مونده هنوووز تا بگه! الان این قسمتایی که داره نشون می ده قسمتاییه که کوزی شدیدا تو مود اینه که بخواد عشق جمره رو انکار کنه تازه بره جلوتر این انکار بیشتر هم می شه یعنی می خواد به خودشم بقبولونه که می تونه جمره رو از تو زندگیش بزاره کنار... حالا داستان بره جلو بهتر معلوم می شه همه چی...
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دقیقا تو مرحله انکاره! سریال رو خوب از آب درآوردن تو سایت imdb (یه همه فیلم ها و سریال ها بر اساس خوش ساخت بودنشون امتیاز میده) نمرش از 10 دادن 5/7 که واسه سریال ترک خیلی امتیاز خوبیه
2720
2714
بعدشم اینکه تو اون 20 قسمت اول خیلی نکات کلیدی نشون داد که بفهمیم کوزی جمره رو دوست داره...

حالا یه چیزی... عکسایی هم که می زاری حواست باشه یهو از دستت در نره از جلوترها بزاری خخخخخخخخخخ

دستت کلا ندرده دوستم... من عاااااااااشق این سریال بودم ندیدمش بلکه قورتش دادم! خخخخخخخ هر چهارشنبه انتظارش رو می کشیدم برای دیدنش یادش بخیر کلاااا چقدر حرص خوردم سرش خخخخخخخ
عههه خب پس ریور یه 10 قسمت جلوتره.

تو ترکیش که 80 قسمت بود. حالا نمی دونم جم هر قسمتو چند تیکه بکنه... چون اینجوری نیست که بگم هر قسمتو دو تیکه می کنه. چون اینجوری نیست. اونجاهایی که سریال رو شروع و تموم می کنه اونجاهایی نیست که توی ترکیش شروع و تموم شده.... ولی اینقد اون اخراش جذابیتش زیاده که... آدم نمی تونه ول کنه اصن
2706