2733
2734
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832656 بازدید | 44999 پست
سروناز جون راجع به یه دبیرستانه و بچه های اون دبیرستان یه دو سه تاشون البته... و اتفاقاتی که براشون می افته ولی دانش آموزان محوری یه دختره به اسم زینبه و یه پسره به اسم کرم... جریان اتفاقاتی که می افته جالبه و از طرفی موضوعش تکراری نیس و چیز بدی هم نداره و اصولا حول و حوش خیانت هم نمی چرخه! و اتفاقات نکات تربیتی خوبی هم توش زیاده. در کل جذابه
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانیا پست قر و فر و الان دیدم .ماچو پس بده بیاد. تو اصلن از اولم نمیخواستی من عروست بشم .اصلن با من مشکل داری .تو اصلن از اولشم میخواستی کیوانچو واسه خودت نگه داری .حالا ک دیدی کیوانچ واسه من شده هی با من کل کل میکنی.اصلن نخواستم لینک و اهنگو .بده دستتو ماچمو بردارم .این ماچ و موچا فقط مخصوص سوگیلیمه .لولو تو هم کم واسه مادر سوگیلیت ادا بیا .ایششششش . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
2728
ریحان متاسفانه ماچ پس گرفتنی نیس دادی رفت دیگهههه خخخخخخخخخ ریحان بزار رابطه مون صلح و صفا باشه من برای شخصیتم خوب نیس با این سن و سال با تو دهن به دهن بزارم مادر جااان
اره گونشی زیر نویسش تا قسمت 17 اومده تازه از اون به بعد جالبترم می شه ولی من با این فلاش فورواردی که قسمت 39 نشون داد حس بدی دارم همش می ترسم کرم هم مثه کورای داداشش بمیره
2738
اه ریحان چرا گونشی نمی بینییییییی من هیشکی نیس باهاش در مورد گونشی بحرفممممم فریها هم که دیگه نمی یاااد من به یه همدرد نیاز دارممممم اگه کرم بمیره من چه طور تنهایی این دردو تحمل کنممم یکی می خوام باهم همدردی کنیم سر بزاریم رو شونه های هم گریه کنیم خخخخخخخخخخخ
خخخخخخخخخ من الان دارم قسمتای قبلی گونشی رو می بینم همش یاد حرف فریها می افتم که می گفت کرم یه جوری ابراز احساسات می کنه ادم دلش ابراز احساسات می خواد خخخخخ خداییش خیلی خوب بازی می کنههه خدا کنه بازم سریال بازی کنه آخه این اولین سریالش توی ترکیه است خدا کنه همین ترکیه بمونه
دادانی=دادنی لولو خوب در رفتی حالا ک دعوا میکنیم با مادر سوگیلی.ای با سیاست خخخخ مانیا من فقط ی چهار پنج قسمت ندیدمااااااا حالا هی کرمو بکش.ولی واااااای بابای کرم خودش ی نامه دیگه نوشته بود اره؟؟؟؟من تا اون جا ک زینب یادش اومد ک نامه رو برداشته دیدم.بعدشم باریش چ قیافش بهتر شده .خوشم اومد
اره ب خدا اصلن کرم ی تیکه ماه.بچسبین ب کرم.منو کیوانچو بذارین ب حال خودمون.خخخخ. بعد الان این نورا چ کار میکنه ک تو اینقد داری گونشی میبینی؟؟چ بلایی سر بچه اوردی؟؟؟؟
2706