2726
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832644 بازدید | 44999 پست
سلام به همه ی دوستای گلم روز همه ی مامانای تاپیک مخصوصا مانیا جون,ریحانه جون,آوا جون(ببخشید اسم بقیه تو ذهنم نیست) و همه خانمای تاپیک چه ازدواج کرده و چه ازدواج نکرده مبارک باشه.
اینجا زمین است.

ساعت به وقت انسانیت خواب است؛

دل عجب موجود سخت جانی ست ؛

هزاربارتنگ می شود؛ می شکند؛می سوزد؛ می میرد!

ولی بازهم می تپد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کادو ها رو گرفتین الان.قشنگ حالتون خوبه .دماغتونم چاقه پس امشبو نمیاین.منم خیلی خوابم میاد برم لالا . وااای گونشی چ قشنگ شده .من چرا خل شدم این وسط ی چهار پنج قسمتو از دست دادم؟؟؟؟
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
بابا بچه ها یکی به داد من برسه من تو قسمت 17 گونشی گیر کردم.زیر نویسش نمیاد یعنی واقعا دیگه میخوام بیخیالش بشم
اینجا زمین است.

ساعت به وقت انسانیت خواب است؛

دل عجب موجود سخت جانی ست ؛

هزاربارتنگ می شود؛ می شکند؛می سوزد؛ می میرد!

ولی بازهم می تپد!
واقعنم جوجو س شنبه ها انگاری ک حالم خیلی خوبههههههه. یاسی الان خوبی؟؟؟؟؟روزت مباااارک. نهههههه بانو ول نکن گونشی رو.من دیشب بعد ی تاخیر چن قسمته دیدم و خیلی خوب بوووووود.حیفههههه. یکی دیگه از مزایای س شنبه بودن اینه ک فردا شب بعد کورت سعید همه یکی یکی میان واسه اینکه خودشوونو تخیلیه روحی و اطلاعاتی کنن.
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
هیـــــچ کـــس نمـی دانــــد پشتــــــــ ایـن چهــــره ی آرام، در دلــــــــــم چــه مـی گـذرد! نـــه نمیــــدانــــی! هیـــــچ کـــس نمـی دانــــد ایـــن آرامــش ظــاهــر و ایــن دل نــا آرام چقــــدر خستـــــــه ام میـــکنــد…!
نه فقط عاشقت هستم... مرهمی رو قلب خستم... این تویی که می پرستم... سرسپرده تو هستم.....
2706