2726
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832643 بازدید | 44999 پست
مانیا دیدی سروناز چن صفحه قبل ی خبر گذاشته بود ک کیوانچم مثل مریم اوروزلی افسردگی گرفته و رفته پیش روانشناس و گفته از هیچی دیگه لذت نمیبره؟؟؟خوندی ایا؟اینطوریاس ؟؟؟شاید واسه اینکه میخوای واسش خواهر بیاری خودشو زده ب اون راه.خخخخخخخ
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من افسرده کردم؟؟؟کیوانچم از وقتی فهمیده خبراییه اونم از طرف مامان جونش حالش خراب شده چی میگی. دو روز دیگه ازجان ک خودکشی کرد میفهممی.اخه یکم ب فکر فاصله سنی این پسرات و شورا کوچولوت باش.الان باید پسرات واسه تو نوه بیارن ن تو واسه اونا نی نی. هییییییی وااااای من .روزگاری شدهههههه
2728
کارا پارا آشک! نه آشک پارا اشک! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ نمی دونم کی داره خخخخخخخ من همشو دانلود کردم ولی ندیدم هنوز. بچه ها م گن قشنگه. 5 قسمت داده
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
همون ک تو میگی.امشب بشینم ببینم میده.ب هم نخندیم با هم بخندیم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وای من همش نتم قطع و وصل میشه.دیونه م کرد.
ریحانه دستت درد نکنه واقعا که,حالا دیگه نمیدونی "جان" سوگلی داره یا نه ,دستت درد نکنه
اینجا زمین است.

ساعت به وقت انسانیت خواب است؛

دل عجب موجود سخت جانی ست ؛

هزاربارتنگ می شود؛ می شکند؛می سوزد؛ می میرد!

ولی بازهم می تپد!
بچه ها من قسمت 6 کورت سعیدو دیدم,عجب سوزناک بود این قسمتش.اعصابمو ریخت به هم بدجوررر.بچه ها تاتیا چی شد؟من خیلی خوشم اومده بود ازش,عوضش از اون دختره گزیده متنفرممم
اینجا زمین است.

ساعت به وقت انسانیت خواب است؛

دل عجب موجود سخت جانی ست ؛

هزاربارتنگ می شود؛ می شکند؛می سوزد؛ می میرد!

ولی بازهم می تپد!
بالاخره پرده ها اومد ولی سس نیومد خخخخخخخ از ساعت 4 تا حالا دارم پرده نصب می کنم خونه تمیز می کنم شام می پزم تا الان یه کم بیکار شدم کوزتی هستم واسه خودماااااااااااااااااااااا
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
2706