2737
2734
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832656 بازدید | 44999 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یاسی الهی بگردم .اشکال نداره من ب جای تو هم نگاه میکنم این کورت سعید و . من نمیدونم این اقایون چرا اینقد حسودن اخههههه .همسری منم امروز بعداز ظهر میگفت دیشب سریالتو دیدی ؟؟الان خوشحالی؟؟ منم گفتم الان و دیشب و همیشه کلن خوشحالممم.خخخخ. بعدشم مانیاااااا چی چی میگی اون نشریه زرده پس حرفاشم هیچ اعتباری بهش نیس.خخخ. اوا لایک واسه عکسات ولی نمیشد اون مجله رو رو نکنی اخههه؟؟؟حالا باید با مادر سوگیلی بجنگم دوباره .تازه روابطمون حسنه شده بود.خخ سروناز شما هم لایک و اینکه بعد عمری اومدیم سوگیلی ببینیمااا چیه این جریان تولد و مجله؟؟باشاک الهی ب زمین گرم بخوری و اون جشنی ک سوگیلیم واست گرفت کوفتت بشه اه اه اه. شیطونه میگه کیوانچم ی مدت بذارم تو تحریمااااا.تمکینش نکنم.آلله آلله.
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
2738
من به چشم برادری همه رو دوست دارم: جان کاتمان اوغلو ، باریش (البته فیزیکشو!!! و خنده هاشو!!!) ، کمیسر شرف ، مهمت برادر سعید هم باحاله! کیوانچ رو هم که خیلی وقته از سریال ایزل کیوانچ رو میشناسم نقش هشت! با اون گریم بینظیر و زخم فوق العاده کنار چشمش! من عشق ممنوع رو بعد ایزل دیدم...
آرزویم، آرزو نماندن آرزوهایش است...
خخخ ماشالا م ک دست گذاشتی رو اونایی ک سوگیلی دارن.خخخ.شرف.باریش. محمودم خوبه اره. جانو نمیدونم ک سوگیلی داره یا نه .میخوای برش دار .خخخ
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
2706