2737
2734
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832656 بازدید | 44999 پست
چرا هر تاپیکی رو ک باز میکنیم صفحه اولش میاد و ما باید صفحه آخر رو بزنیم؟ سرعت و ب روز رسانی هم افتضاح شدهههههههه
نه فقط عاشقت هستم... مرهمی رو قلب خستم... این تویی که می پرستم... سرسپرده تو هستم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیگه حالم از این سایت بد میشه.اصلن نمیشه ی پست گذاشت.خیلی دنگ و فنگ داره و من با گوشی اصلن نمیتونم این وضعو تحمل کنم. ایا سرکار گذاشتن دیگران کار درستی است؟ ایا ناراحت کردن کاربران و مدیران و مهمانان کار درستی است؟ ایا اینکه نتونم عکس سوگیلیمو ببینم کار درستی است؟؟؟اخهههه این چ وضعشهههه؟؟؟؟من پیشرفت و ارتقای سایتو نمیخوام من همون سایت قبلیمووووووو میخواااااام.گریهههههههه.جییییییغغغغغ.دااااااد.فغاااااان. ایا ب گریه انداختن سوگیله کیوانچ کار درستی است؟؟؟؟
هر چی کمتر بهش بیشتر فکر کنی بیشتر دردش کمتر میشه
2728
هر کدومتون ک اومدین و وارد بودین چ چجوری با این ورژن جدید میشه کار کرد واسه منم توضیح بده. ایا گیج کردن ریحانه کار درستی است؟؟؟ جولیاااا این سوگیلیت تو این سریال جدیده پاااااک خل شدهه. ی سرچ کن عکساشو میبینی یا برو تو سایت سریالای شبکه اونجا بهتر میتونی پیدا کنی.کانال فوکس
Reyhane28آنلاین پست ها : 8718عضویت:1392/2/29 1393/1/25 - 8:28 AM [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال پیغام خصوصی] [ارسال ایمیل] جوجوی تنها نخ سوزن چی بود دیگه؟؟؟من نفهمیدمم..... ریحان فکر کنم منظورش مخصوصا بوده
نه فقط عاشقت هستم... مرهمی رو قلب خستم... این تویی که می پرستم... سرسپرده تو هستم.....
2738
امروز دوباره تغییرات جدید داشتیم دوستایی که انلاین هستن یه لامپ روشن کنار اسمشونه(ریحان من اومدوم ان بودی اما الان نه) لایک پایین هر پست هم برگشته سر جاش خدا کنه روز ب روز بهتر بشه
سلام به همه افرین آوا جون منظورم مخصوصا بود ۱۰۰ امتیاز گرفتی خخخخخخخخخخخ چرا اینجا انقدر خلوته؟ بابا ۳۶ ساعت دیگه کورت سعید داره بیاید از حالا جشن بگیرین...
آرزویم، آرزو نماندن آرزوهایش است...
سلااام سلوووومممممممم برو بچ من چون تازه اسباب کشی کردم ده روز نشده هنوز کلی تو خونه کار دارم بوخوداااا.... البته کلیت اسباب رو جمع و جور کردم چون با وجود نورا اصن نمی شه که ریخت و پاش باشه ولی هنوز کار خورده ریز خیلی دارم واسه همین وقت نمی کنم الان کورت سیت رو خلاصه بزارم. بعدشم باورتون شاید نشه ولی من هنوز قسمت قبل رو ندیدم!!!!!! یعنی دانلودش کردم ولی وقت نکردم ببینم. حموم وقت نمی کنم برم چه برسه بقیه چیزاا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آخ آخ اینقدرم وضعم خرابه یه دکتر زنان هم باید برم ولی اونم وقت نمی کنم کلا وقت نمی کنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
مگه قبلن این چراغه نبود؟؟ جوجوی من یعنیاااا اگه بفهمم ی در صد ب عشق سوگیلیم نفس میکشی میکشمتتتتتتتت.خخ.این خخ رو گذاشتم ک فکر نکنی دارم باهات بد حرف میزنم وگرنه من هنوزم رو حرفم هستم ک نباید ب کیوانچ نظر داشته باشی.خخخخ. مانیاااااا یعنی تو این اوضاع هیر و ویر خونه تکونی قضیه پتو رو رو میکنی؟؟؟خاک وچوک .فکر کن کیوانچ دوباره ابجی دار میشه.خواهشن پسر نبااااشه.خخخ دوقلو جان کیوانچ پسر مانیاس ایا فکر کردن ب این موضوع مار درستی است؟؟؟ایا مانیا ب پسر خود ........هییییی وااای من بهتره بهش نفکرم.خخخ
2706