2733
2734
عنوان

کوزی گونی (اینجا همه چی درهمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1832656 بازدید | 44999 پست
نه سیزن بندی کردن
هر قسمت 50 دقیقه و خرده ای هست
دقیقا مثل چیزی که شما تعریف میکنین
این قسمتهایی که دارن جم میده رو زده سیزن 2

سیزن 1 80 قسمت 50 و خرده ای دقیقه ای بود
سیزن 2 هم حدود 80 یا 90 قسمت 50 و خرده ای دقیقه ای هست

من سر در نیاوردم چطوری هاس؟؟؟!!
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق سبز جون نمی دونم اونا چه جوری سیزن بندی کردن ولی من این سریال رو توی ترک از قسمت اول تا اخرش رو دیدم. می دونم 80 قسمت به طور متوسط یک ساعت و نیمه بوده. ولی اینجاهایی که داره تو جم نشون می ده مال فصل اول سریاله. چون سریالش دو سال طول کشیده. هر سال می شه یه فصل... این قسمتهایی که داره نشون می ده تو جم مال سال اول هست! هنوز به نیمه دوم سریال نرسیده... اینو مطمئنم بدون شک....
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...
2731
مانیا جون ما تا قسمت 63 که جم نشون داده رو داریم در موردش صحبت مبکنیم این که بعدا چی میشه رو بعدا در موردش صحبت میکنیم چون ما که ندیدیم.......در مورد اون روابط هم که گفتی خب از نظر همه فرتی فورتی نیست ....میتونه همراه با دوست داشتن و علاقه هم باشه.....
حالا ما بیشتر در این مورد باهم صحبت کنیم فکر کنم از موضوع تاپیک منحرف میشیم.......با خیلی از حرفاتم موافقم....مثل نظرت در مورد زینب....
عشق سبز جون اونی که نوشته سیزن اول یه کم از داستانش رو تعریف کن ببینم چی و کجاش رو می گی؟؟؟ اصن شاید این سریال نیست خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2738
افروز جون بحثمون رو سیمای بود اینکه اون روابطش با کوزی واسه سیمای فرتی فورتی بود! منظورم این بود... وگرنه بله می تونه فرتی فورتی هم نباشه. تا قسمت 63 هم در نظر بگیریم کوزی با قسمتای اولش فرق کرده هاااااااا

خب می زاریم بقیه شو بقیه بیان ادامه بدن! هههههههههه
2706