2726
دوستان خوب اصفهانی، دکتر من برای زایمان اولم ویدا رضوی بوده (٣ سال قبل). ولی جدیداً شنیدم بعضی ها ازش ناراضی بودند. شنیدم خورشید عراقی هم خوبه. حالا هر کس اینجا اطلاعاتی دارد لطفاً راهنماییم کنه. آخه من تا ١ ماه دیکر باید برای بعدی اقدام کنم . از همتون ممنونم.
من خیلی خیلی از زایمان دکتر عراقی راضی بودم . . . مطبش فوق العاده شلوغه ، منشیهاش فوق العاده گند اخلاقند ، امپول مورفین اصلا تجویز نمیکنه ولی باز هم باردار بشم به خاطر زایمان خوبش میرم پیشش
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوست عزیز. من 30 آیان 91 پیش دکتر عراقی سزارین شدم. واقعا عالی بود . همون روز که اومدم خونه راه می رفتم. نه تنها من بلکه هر کس پیشش زایمان کرده همین رو میگه. فقط خیلی سرش شلوغه ولی به نظر من ارزشش رو داره.از خدا آرزوی سلامتی و بهترینها رو واسش دارم.
خورشید عراقی اصلا خوب نیست. 5 نفرو با هم میبینه. بارداراشو اصلا معاینه نمیکنه فقط تند و تند سونوگرافی مینویسه. ولی ویدا رضوی تک تک معاینه میکنه. ورمتو چک میکنه و همه ی سئولاتو جواب میده
پسرم آریو 94/4/9 به دنیا اومد و زندگی من و باباشو شیرین تر کرد. خدایا شکرت