2703
2553
عنوان

بهترین مهد کودک های منطقه 6 و 7

22445 بازدید | 33 پست
دوستان عزیز نی نی سایتی....عاجزانه ازتون درخواست میکنم این تاپیک رو که میبینین اگه میتونین کمک کنین دریغ نکنین....من دنبال مهذ کودک خیلی خوب که استانداردهای لازم رو داشته باشه و مربیای مهربون و خوبی داشته باشه و ازش خیلی راضی باشین میگردم....خیلی برام مهمه که محیط سالم و خوبی داشته باشه و با بچه ها برخوردشون خوب باشه...پسر من الان 23 ماهشه و میخوام مهدشو عوض کنم....
تو رو خدا بیاین از مهد بچه هاتون بگین و با جزئیات کامل که من بتونم بهتر تصمیم بگیرم.....
بینهایت ممنون میشممممممممم
عزیزم من پسرم مهد راه رشد توی سعادت اباد میرفت ومن خیلی راضی بودم حالا نمیدونم سعادت اباد به دردت میخوره؟؟؟؟
خدایا از اینکه به من یه شوالیه وا نشا الله یه پرنسس هدیه بخشیدى با تمام وجود سپاسگزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
لیلا جون من این مهد کودکا رو می شناسم: مهد نمو در شهرک غرب خیابان زرافشان- مهد تیام در شهرک غرب خیابان حسن سیف- مهد بادبادک در خیابان جردن- این سه تا مهد ی مهد معمولی نیستن مهدهایی هستن که آموزشی هستن یعنی کاملا رو خلاقیت بچه ها کار میکنن............ اگر کمکی خواستی در خدمتم من در تاپیک شهریوری های 88 همیشه هستم
2706