2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم. من خواهرم هر دو تا پسرش از 1 سالگی تا دبستان اونجا میرفتن. اولی الان کلاس دومه. دومی هنوز تو مهده و سال دیگه میره پیش دبستانی. خیلی راضیه. ولی میدونی که گرون هم هست. کلا جزو مهدای خیلی خوبه.
ریحانه من 2 آذر بدنیا اومد. فقط میتونم بگم فتبارک الله احسن الخالقین
2728
عزیزم من یکی از دوستام دخترش اونجا میره
مهد کودک خیلی خوبی هستش
از نظر اموزشی، تغذیه که به بچه میدند، کلاس های اموزشی برای پدر و مادرها
قیمتش هم نسبت به خدماتی که ارائه میدند خوبه
اون که خیلی خیلی راضی هستش
فقط خیلی سخت بچه جدید قبول می کنند
تمام لحظه های امروز رو زندگی کن.... خوشحال و شاد و خندان :)))
عزیزم این مهد از مهدای قدیمی و خیلی خوبه اکباتانه من اکباتان نیستم اما همه اقوامم اونجان و زیاد رفت و آمد دارم شاید از 20 سال پیش تا حالا چند تا از بچه های اقوامم که الان دانشجو هستن اونجا میرفتن اگه منم اکباتان زندگی میکردم پسرمو میزاشتم حتما . اینا رو من می دونستم امیوارم کمکتون کنه
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست.دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است.
منم دختر دوستم میره و می دونم چند ماهی تو نوبت بوده
و الان راضیه
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...

سلام به دوستان گرامی

من چهار سال دخترم ایرانمهر بود. متاسفانه اصلا به کیفیت قبل نیست من هم خیلی تعریف شنیده بودم. نکته اول این که برخودشون با والدین بسیار بد و اصلا انتقاد پذیر نیستند و اگر انتقادی کنید خیلی راخت میگن ناراحتی بچه تو بردار و ببر ما مجبورت نکردیم بیای اینجا پشت در مهد ما صف بستن و التماس می کنن. نکته دوم برخورد چند تا از مربی ها اصلا با بچه ها خوب نیست و تحقیر آمیز با بچه ها صحبت میکنن که باعث ناراحتی خانواده ها شده. نکته بعد این که شهریه بسیار بالاتر از حد مجاز می گیره و مدام هم افزایش شهریه داره و خب طبق معمول هر کس ناراحته بچشو ببره. خدمات هم به نسبت اون چیزی که ادعا میکنن و پولشو میگیرن کمتر هست.

عزیزم الان که مهد خوبی نیست هزینه هاشم خیلی زیاد 

ولی مهد خانه ما تو اکباتان با هزینه خیلی کمتر از مهد های اطرافش  مهد خانه ما هست خیلی عالی حیاط بزرگ فضای بازی بزرگ و..... باور کنید من اینقدر راضی هستم دو تا از دوستام از مرزداران بچه هاشون اونجا میارن خودتون تحقیق کنید مهد خانه ما مطمن باشید من دعا میکنید 

اینم تلفنش ۴۴۶۶۶۶۰۳

مامانی ۳۳۳ واقعا ممنونم هر روز دعاتون میکنم 

منم بچه هام اونجا بردم باور کنید از همه کمتر شهریه میگیره از همه هم بهتر کار میکنه 

منم پیشنهاد میکنم حتی شده یکبار برید اونجا را از نزدیک ببینید 

شهربه ایرانمهر چند برابر اون و روش خیلی قدیمی داره

در رابطه با مهد ایرانمهر به صورت کلی باید بگم واقعا سلیقه و معیارهای افراد برای انتخاب مهد متفاوته. دختر من الان ده ماهه داره اینجا میره و من تا الان بسیار راضی ام. 

دخترم قبلا مهد ایران زمین  بود. که به نظرم فاجعه ست. و به همین دلیل برای انتخاب مجدد مهد بسیاااار زیاد تحقیق کردم و در نهایت ترجیح دادم مسیر طولانی ایرانمهر رو به جون بخرم ولی لااقل با آرامش بچمو بسپارم بهشون.

نکته بعدی اینکه دو تا از خواهرزاده هام که الان ۱۴ ساله هستن هم قبلا این مهد بودن و خواهرام هم هر دو کاملا راضی بودن

نکته های منفی این مهد از نظر من:

۱) انتقاد پذیر نیستن.

۲) دوربین مدار بسته ای که خانواده هر زمان بخواد بچه ش رو از خود محیط مهد ببینه، ندارن

۳) مقررات سفت و سختی دارن. که خیلی هاش درست و منطقیه. ولی به شخصه بعضی از این قوانین رو برای بچه های به این کوچیکی نمی پسندم

حالا اولویت های من در انتخاب مهد این بود که اطمینان داشته باشم که روح و روان بچه ام اونجا سالم می مونه. مهم ترین چیزیه که بهش توجه داشتم که فقط این مساله در صورتی عملی میشه که کل مجموعه، اصولی و حرفه ای کار کنن، مهربان و دلسوز باشن. با وجدان باشن. فاکتورهای دیگه ای که در کل برام مهم بود و باعث شد اینجا رو انتخاب کنم:

۱) مدیر حرفه ای و مربی های با سابقه

۲) بهداشت ( کدوم مهد آب نمک برای بچه ها میده قرقره کنن؟!)

۳) آموزش ( خدایی تو بحث آموزش هم بسیار متنوع هست موضوعات و هم کاربردی)

۴) تغذیه (در حدی که آب قلم هر روز تو غذاهاست. بچه من میوه خور نبود و انقدر تشویقش کردن که الان ۳ واحد میوه در روز می خوره)

خلاصه که من از اینجا خیلی راضیم. با وجود نقاط منفی ای که داره. چون مطمئنم همه مهد های دیگه هم حتما نکات منفی دیگه ای دارن. اما وزنه نکات مثبت این مهد بسیاااار سنگین تر از نکات منفیشه

همه جا تعریفشونو می کنم. و همیشه دعاگوشون هستم که تو این روزگاری که خیلی ها بی وجدانن و بچه ها رو به چشم کیسه پول می بینن، اینجا از دل و جون مایه می ذارن.

امیدوارم همه خانواده ها برای بچه هاشون بهترین انتخاب رو داشته باشن.

اگه نظرم به درد تون خورد، لطفا دعام کنید🌺

2706