2726
عنوان

کمک برای انتخاب پوشک مناسب

5994 بازدید | 20 پست
سلام مامانای عزیز.من اصفهان هستم و اینجا هاگیز و مولفیکس پیدا نکردم.تا حالا از پمپرز استفاده کردم.از پوشکهای اوی بیبی،جوی فول و کن ب ب کدوم بهتره که من همراه پمپرز استفاده کنم؟از راهنمایی تون ممنونم
اوی بیبی خوبه من هم برای بچه هام استفاده میکنم خیلی معطر و بوی خوبی میده
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پوشک کینگ ایرانی بگیر ارزونتره بو هم نمیده جنسش با اوی بیبی و پمپرز خیلی متفاوت نیست .اوی بیبی بدون عطرش هم هست من گرفتم نمیدونم من اهوازم خیلی پوشکایی که اینجا هست اصفهان ندیدم.اصفهان کینگ نمایندگی نداره شاید بشه به صورت اینترنتی بخری.پوشک سوییت هم خوبه ارزونه 40 عددیش 7 تومن .مبارک هم مین گرفتم 30 تاییش 5500.کینگ هم 16 عددی حدود 3500.اوی بیبی 8000تومن هر سایزی .اینجا پوشک ارزونتر از اصفهانه انگار
من هم پمپرز و پریما استفاده میکردم. اما سایز 3 خوب نبود. الان اوی بیبی میگیرم. خوبیش اینه که بوی خوبی میده و بوی ادرار توی فضا پخش نمیشه. اما متاسفانه گاهی از کمر پس میده. من از جویفول اصلا خوشم نیومد چون خیلی پهنه و لای بچه باز میمونه. پنبه ریز معمولی پلاستیکی و افتضاحه. مای بیبی هم فقط کمی بهتره. به هنظر من اگه عمده بخری پوشکهای ترک نسبت به این دو تا مارک ایرانی به صرفه هستن. پمپرز آلمانی هم برای شب و مهمونی مناسبه
ایرانی ها همه پس میده . کش خوبی هم نداره . خارجی ملفیکس واقعا عالیه که شما ندارین اونجاو پمپرز 2 سایز اول را که میگرفتم وب بود . ولی سایز 3 خوب نیست . وقتی جیش میکنه ، پوشک سرد میشه و فکر میکنی که پس داده . ولی نداده !!!! نمیدونم چرا؟
2706