2726
سلام دکتر خودم فقط سزارین انجام میده و بهم گفته 15 مرداد سزارین بشم از دوران نقاهت پس از سزارین میترسم از یه طرف هم بهم میگن طبیعی خوبیش اینه که سریع راه میفتی و دردش کمتره. خواهشا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولاً مبارک باشه انشالله به سلامتی
دوماً صد در صد طبیعی، من که شانس طبیعی نداشتم ، دخترم مدفوع کرده بود نزدیک هشت ساعت درد طبیعی رو کشیدم ولی وقتی کیسه آبم پاره شد دیدن مدفوع کرده فوری بردنم واسه سزارین ولی باور کن دردی که این چند ماهه برای جای بخیه هام کشیدم عمراً اگه اون هشت ساعت مشیده باشم،
حالا خودت ببین اگه خدایی نکرده بچه ات زردی داشته باشه سزارین هم شده باشی با اون حالت مجبوری بیمارستان بمونی و دم به دقیقه از اتاق خودت بدویی بری قسمت نوزادان به بچه ات شیر بدی(اینا رو تجربه کردم که میگما)
خدایا به خاطر خوشبختی بینظیری که بهم دادی خیییییلی ازت ممنونم...
CafeMom Tickers
هر کسی نظر خودشو میگه و در نهایت تو خودت باید تصمیم بگیری پمن خودم به شخصه اگه سزارین نبود اصلا باردار نمیشدم
مرض دارم اون همه دردو تحمل کنم؟
بعدشم هزار تا عوارضضضضض؟!
با احترام به طرفداران زایمان طبیعی من سزارین رو انتخاب میکنم
Lilypie Pregnancy tickers
منم از طبیعی و دردش میترسم
سزارین شدم فقطم 4 ساعت درد داشتم اونم نه درد یه حالت سوزش و کشیدگی پوست بعدش دیگه هیچی درد نداشتم دوباره بخوام نی نی بیارم بازم سزارین انتخاب میکنم واسه من که خیلی خوب بود
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...
راستش نمیدونم شجاعتشو دارم یا نه؟؟؟ باید تا هفته دیگه هم به دکترم نظر قطعیمو بگم.
من بعد از زایمان فقط کمکم مامانمه که اونم چند روز بیشتر نمیتونه بمونه اینکه خودم بتونم کارامو کنم واسم مهمه
عزیزم من گفتم درد هر دوتاش رو کشیدم به خدا اگه درد طبیعی یک هزارم درد سزارین باشه، من شب زایمانم انقد از درد جیغ کشیده بودم( بدون اینکه خودم یادم باشه) فقط یادمه درد داشتم ، مامانم میگه که شب تو بیمارستان سه بار بهم مرفین تزریق کرده بودن
خدایا به خاطر خوشبختی بینظیری که بهم دادی خیییییلی ازت ممنونم...
CafeMom Tickers
2706