2726
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237762 بازدید | 1138 پست
بچه ها با خوندن این تاپیک اشکم در اومد
یاامام رضا خودت حاجتمو بده بهم یه نی نی بده
یک سال و نیمه دنبالشم ولی هنوز هیچی
دیگه خسته شدم
دوس دارم برم پابوس امام رضا ولی 10 ساله هنوز منو نطلبیده
من خودم هدیه امام رضا به مامان بابامم.
مامانم بعد 3 سال که بچه دار نشده نذر میکنه اگه بچه دار بشه منو ببره زیارت و موهامم نذر امام رضا باشه.
من که به دنیا اومدم 6 ماهم که شد مامان بابام میبرنم پابوس آقا و موهامو همونجا نذر آقا میکنن و هم وزن موهام پول میزارن تو حرم.همون موقع مامانم 3 ماهه سر داداشم هم حامله بوده و اسم داداشم رو هم میزاره رضا.
موقعی که شوهرم هم اومد خواستگاریم همزمان 3 تا خواستگار داشتم و من از بین اونا از شوهرم خیلی خوشم اومده بود
یه شماره هست مال صحن امام رضاست زنگ میزنی همزمان حاجت هاتو از آقا میخوای.
منم زنگ زدم و داشتم از ته دلم دعا میخوندم و چشامو بسته بودم باورتون نمیشه ولی تا 10 دقیقه انگار تو این دنیا نبودم. وقتی تلفن قطع شد تازه به خودم اومدم ک چقدر گریه کردم.
باورتون نمیشه چند روز بعدش سر سفره عقد بودم با شوهرم . همونی ک از آقا خواسته بودم.
یا امام رضا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.
حالا فقط منتظرم حاجتمو بده و بهم نی نی بده تا منم با نی نی برم پابوس آقام و مثل بچگی های خودم موهاشو نذر آقا کنم.
بچه ها بغض داره خفم میکنه.
تو رو خدا برام دعا کنید.
یا امام رضاااااااااااااااااااا یا ضامن آهو ادرکنی
خدایا شکرت که بعد از 3 سال ونیم انتظار منو هم لایق مادر شدن کردی.
تجربه هاتونو خوردم اشک تو چشام جمع شده

مادر بزرگم خدابیامرز به خاطره دیابتش نه چشماش میدید نه میتونست زیاد راه بره رفتیم تو حرم گفت منو همین گوشه بزارید دستو پاتونو نگیرم برید زیارت مام 5 تا نوه هیچکدوم دستمون به ضریح نرسید یعنی زور میزدیم میرسیدا گفتیم اومدیم زیارت خدای ناکرده کسیو اذیت نکنیم نرفتیمم جلو
اومدیم پیشه مامان بزرگه گلم داشت میخندید گفت خدارو شکر اخرین سفرم دستم به ضریح رسید یه خانمی اومد دستمو گرفت مستقیم رسون به ضریح دعا کردم و اومد نشوندتم سره جام خدا رحمتش کنه چند ماه بعدش فوت کرد.
.
.
. یه دوست پسره عوضی داشتم سره یه قضیه دلمو بد جور شکوند قرار بود بیاد خواستگاریم بعد از 8 سال دوستی بهم یه تهمت زدو .... داشت بارون میومد تولده امام رضا هم بود اینقدر نشستم تو حیاط گریه کردم زیره بارون تو سرمای زمستون
دقیقا 2-3 سال بعدش بود بهزاد اومد خواستگاریم و روزه تولدش عقد کردیم(8/8/88)
البته داستان من در مقابله شماها سطح پایینه ولی گفتم تعریف کنم

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم امسال روز سال تحویل بعد از نماز ظهر نشستم کلی بعد از نمازم گریه کردم و اسم امام رضا رو صدا زدم که از خدا بخواد بهم نی نی بده
واقعا از ته دلم صداش کردم
قربونش برم که جوابمو داد و معجزه کرد
ماه قبلش آی یو آی کرده بودم نگرفته بود اون ماه طبیعی باردار شدم هرچند که نی نی نموند وسقط شد ولی من اون معجزه رو از آقا میدونم که صدامو شنید
الانم نذر کردم نی نی دار که شدم برم پابوسش
اسمش که میاد بی اختیار گریه میکنم
قربون قدماش...
2728
منم بار اول که رفتم پابوس آقا، سه تا چیز ازش خواستم یکی بچه سالم و صالح و زیباروی برای خودم، و بچه برای دو تا از همکارام که میدونستم بچه دار نمیشن، از مسافرت برگشتیم یک ماه گذشت وقت پری شد و من فهمیدم باردارم یکی از همکارام که براش دعا کرده بودم (یه سال بود تو اقدام بود اما خبری نبود و ناراحت بود) دو هفته بعد از من باردار شد، اون یک همکارم هم یه ماهه پسر دار شده ، یعنی با این که دو سال گذشته از حاجتم اما وقتی شنیدم این همکارم مشکلش حل شد خیلی خوشحال شدم قربون آقا برم، انشاء اله دوباره ما رو بطلبه بریم پابوسش
قربون امام رضا برم من و همسری عاشق امام رضاییم هرسال حتما یکی دوبارو باید بریم . همسرم همیشه می گه من و کارشو از امام رضا داره . همیشه آرزو داشته بامن برم حرم امام رضا
حراجی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=850601&PageNumber=1
خدایا یعنی میشه دوباره ضریح اما رضامو ببینم؟10 سالی میشه که طلبیده نشدم.هر وقت خواستیم بریم جور نشد.

الان برای 5 مرداد بلیط داریم برای مشهد ولی از شرکت شوهرم برای مرخصی ادا درمیارن.
تروخدا دعا کنید بریم....خیلی به این سفر نیاز دارم.دلم خیلی پره از ادمای اطرافم.دلم میخواد برم پابوسش و سبک برگردم خونه ام.یعنی میشه؟

الام همینطور اشک میریزم و عاجزانه ازتون میخوام دعا کنید جور شه بریم.خیلی نیاز دارم به زیارت ضامن آهو
CafeMom Tickers
زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :
دوست داشتن فرشته کوچولـــــــــــوم و همسر مهربونــــــــــــم
2706