2737
2734
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 238016 بازدید | 1138 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298&postID=42135514
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نادیا جان خوش بحالت بالاخره تو خواب زیارت اقا نصیبت شد.من پستای قبلتا خوندم که چقدر دوست داشتی بری زیارت.التماس دعا عزیزم
خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
2728
ممنون زهره جون و آسمان جون توکل برخدا.ایشالا قسمت همه آرزومندان بشه منم بتونم برا بار اول برم قول میدم همتونو دعا کنم.یا امام رضا یعنی میشه همه دوستان گلم و خودم تا عید حاجت روا بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جان جوادتون,جان مادرتون زهرای پهلو شکسته,الأنم ایام فاطمیه است یه نظری به دلهای خسته ی همه دوستانم بندازین..... ایشالا همگی بزوودی زوود و به بهترین نحو ممکن حاجت روا بشیم با دستان نازنین شما....
السلام علیک یا حضرت محمد (ص) السلام علیک یا امام حضرت خدیجه (س) السلام علیک یا حضرت علی (ع) السلام علیک یا فاطمه الزهرا(س) السلام علیک یا امام حسن (ع) السلام علیک یا امام حسین (ع) السلام علیک یا امام سجاد (ع) السلام علیک یا امام محمد باقر (ع) السلام علیک یا امام جعفر صادق (ع) السلام علیک یا امام موسی کاظم (ع) السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا(ع) السلام علیک یا جواد الائمه ادرکنی (ع) السلام علیک یا امام هادی (ع) السلام علیک یا امام حسن عسکری (ع) السلام علیک یا امام زمان (ع)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
2738
التماس دعا نسرینن جان....پیشاپیش زیارتتون قبول.سفر پر خیر و برکتی داشته باشین عزیزم....خوش به سعادتت... سلام منم به آقا برسون و قسمشون بده بحق جوادشون بحق مادر پهلو شکستشون ...بگو آقا جان نادیا دیگه طاقت دوریتونو نداره.بطلبیدش برا بار اول.....خستم ازبس صداتون کردم و.... السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا دوستان ان شا الله همتون هر چه زودتر حاجت روا بشید. ان شا الله امام رضا بطلبه بریم پابوسشون.مخصوصا نادیا جون رو. دلم خیلی گرفته
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو..... یا ضامن آهو.....
2706