2726
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237739 بازدید | 1138 پست
قربونت برم اقا اره واقعا دیگه خوب شدم.خدایا شکرت.

پسر 4 ساله یکی از فامیلهامون چندین سال پیش سرطان خون داشت.دکترا گفتن هرچی میخواد بهش بده دیگه زنده نمیمونه.بچه رو میبرن حرم و شب تا صبح اونجا میمونن و دعا میکنن.صبح بچه بیدار میشه میگه گشنمه.وقتی میبینن حالش کاملا خوب شده دوباره میبرنش دکتر و معلوم میشه کاملا شفا یافته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکهام همین طور داره میریزه ........ دیشب احیا رو پای تلویزیون کنار زائرهای حرم آقا گذروندم ...... اگه قابل باشم همتون رو دعا کردم

قربونت برم یا امام رضا
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2728
دوستای گلم که نینی میخواین بیاین به هم کمک کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22433
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
دوستای گلم که نینی میخواین بیاین به هم کمک کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22433
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
چطوریی خاله آریابد خوفیی
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
من و همسرم هم هم دیگرو از لطف امام رضا داریم
من قبل رها یه بار بارارى ناموفق داشتم شوهرم رفته بود مشهد روزى که من بچم رو از دست دادم اونجا که بهش خبر دادم میگفت نظر کردم بچه بعدى اگه پسر بشه اسمش رو بزارم امیر رضا از اون قضیه چند وقت گذشته بود که من باردار شدم و استراحت داشتم حالم خیلى خراب بود خونریزى شدید داشتم و دکتر گفته بود احتمال سقطم بالاست شوهرم یه روز بدون اینکه به من بگه صبح بلیط گرفت و رفت مشهد البته گفته بود ماموریت داره میره صبح شب بر میگرده اما نگفته بود مشهد میره چون میدونست من خیلى دلم تنگ اقاست
تو اون سفر وقت برگشت از حرم موقعیه که کفشش رو از کفشدارى میگیره میبینه توش یه بستس به کفشدار نگاه میکنه که اون با اشاره بهش میگه هیچى نگو میاد بیرون میبینه که یه بستس توش برنجه با نبات برنج رو اورد اندازه یه مشت ود من نگهش داشتم و هر دفعه چند تا دونش رو میریختم تو سطل برنجم نبات رو هم پودر کردم و گذاشتم تو وسیله هاى رها بعد به دنیا اومدن رها کولیک شدید داشت تو اون دوره هیچى رها رو اروم نمیکرد جز نبات داغى که با اون پودر نبات درست میکردم
منم رها رو بیمه امام رضا کردم
شاید بگین این معجزه نیست اما دلم من میگه هم موندن دخترم هم ارم شدنش با اون نبات همش توجه اقا امام رضاست
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
بجها منم اردیبهشت امسال از پا بوس آقا اومدم اونجا نذر کرددم قسمت کنه دفعه بعد با همسر آیندم برم اما 2هفته پیش انقدر دلم تنگ آقا شده بود ک همین نی نی سایت یکی ااز بچها تاپیک گذاش میخاد بره حرم بهش گفتم وقتی رفتی ایوان طلا منم یاد کن ک دلم خیلی هوای آقا کرده تو دلم گبتم آفا جون من انید هوس کردم بیام ک طاقت نمیارم تا عقد کنم و ،،،بیام من دلم خیلی زودتر شما رو میخاد حالا آقا تلبیدن 5شنبه خدا بخاد بلیتم جور شده میرم
خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار
2706