2410
2553
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237118 بازدید | 1138 پست
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19993

سلام دوستان عزیز ختم صلوات امروز تموم نشده لطفا همکاری کنید تا غروب چیزی نمونده التماس دعا

کلوپ آقا جان ظهور کن
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19993

سلام دوستان عزیز ختم صلوات امروز تموم نشده لطفا همکاری کنید تا غروب چیزی نمونده التماس دعا

کلوپ آقا جان ظهور کن
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فریبا جونم خوبم عزیزم ... پس شما هم شنیدین ..... خوش به حال بابا بزرگم که رفته اون جا بهش غبطه میخورم

وایییییییییییییییییییییییی مهسا جونم نمیدونی چقدر خوش حالم کردی ..... قربونت برم خیلی برای هممون دعا کن ...... اول به خدا بعد به امام عزیزمون میسپارمت سفرت بی خطر گلم
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2456
چه تاپیکهای جالبی داری خاله اریابد.تاپیک کلید اسرارتو هم به علاقه مندیهام اضافه کردم.

اگه واقعا به اینطور داستانها علاقه مندی کتاب رازهای سنگ صبور از علی جوریان و بخون..ایشون راننده تاکسی سمت حرم امام رضا ع هستن که در طول سالیان داستانهای واقعی زائران و یادداشت کردن و به صورت کتاب چاپ کردن خیلیهاش مربوط به تاپیک کلید اسرارتون هم میشه!

یک نمونه اش و به صورت خیلی خلاصه میذارم.... کلی بعد خوندن این داستانها گریه کردم.

وقتی پرورشگاه بودم هروقت توی برنامه کودک حرف مادر و زحماتش میشد میگفتم پس مادر من کو...بچه ها میگفتن ما که مادر نداریم اگر هم داشتیم دوستمون نداشتن...اما من میخواستم هرطور شده پیداش کنم و بگم چرا منو سرراه گذاشتی.
تا اینکه خانواده نسبتا خوبی از تهران منو به فرزندی قبول کردن و خیلی با من مهربان بودن و برای ادامه تحصیلم تلاش میکردن حتی برای دکترا منو به امریکا فرستادن...در طول این مدت خیلی دنبال مادرم بودم ولی اثری پیدا نکردم....بعد از اینکه به ایران امدم شرکت بزرگی زدم و خیلی ثروتمند شدم.یکروز یک ماشین بنز خریدم و مقدار زیادی پول برداشتم و به خانواده ام گفتن منتظر من نباشید تا مادرم را پیدا نکنم برنمیگردم.به پرورشگاه مشهد رفتم و بعد کلی تحقیقات {خیلی جالبه و لی چون طولانیه برا همین خلاصه میکنم} فهمیدم زنیکه سل داشته و دکترا جوابش کردن جلوی بیمارستان منو داخل ماشین پیکان سبزی گذاشته و....

خلاصه مادرشو بعد کلی ماجرا پیدا میکنه یک پیرزن در یک روستای متروکه در خونه ای که حتی در و دیوار درستی نداره و یکی از دختراش مردن و اون یکی هم در فقر به سر میبره... ازش میپرسه شما یک بچه سرراه نذاشتین؟ پیرزن گریه و زاری میکنه ...وخلاصه بعد کلی ماجرا که مادرش تعریف میکنه و معلوم میشه یک زن بی کس و بیوه بوده که در شرف مرگ بوده با کمک مردم روستا برای مداوا میفرستنش مشهد ولی دکترا جوابش میکنن.میره حرم و کلی به اقا التماس میکنه که بعد من این نوزاد شیرخوار و کی بزرگ میکنه...خوابش میبره و اقا رو میبینه که بچه رو ازش میگیره و میفرمایند غصه نخور خودم بچت و بزرگ میکنم و بعد اون و داخل یک پیکان سبز که درش باز بوده میذاره.زن وقتی بیدار میشه و میره بیمارستان میبینه جلو در یک پیکان سبز با در باز پارک کرده و بچه رو شیر میده و میذاره اونجا...بعد هم روز به روز حالش بهتر میشه ولی دیگه نمیتونه اثری از پسرش پیدا کنه در اینجا اون مرد به پیرزن میگه امام رضا بخوبی از امانت شما مراقبت کرد من پسرتم......
یا امام رضا یا غریب غربا منم بطلب بیا پاپوست یا امام رضا به حق این شبهای عزیز حاجت همه حاجتمندهارو ختم به خیر بکن
هر کی میره مشهد از طرف منم نائب الزیاره باشه
بچه ها خیلی خیلی به دعاهاتون احتیاج دارم
خدایا شکرت بخاطر همه داده ها و نداده هات
2714
قبل از اینکه دخترم به دنیا بیاد تو عالم خواب و بیداری فقط یک صحنه دیدم که یک دختر کوچولو بغل شوهرمه و منم دنبالشون....داشتیم تو صحن آزادی میرفتیم سمت حرم.........و یهو بیدار شدم
***اگر افکارمان را کنترل کنیم... زندگیمان متحول میشود.***
من هم واسه آزمون ارشد 2 سال پیش وقتی ترم 4 لیسانس بودم رفتم مشهد دعا کردم تا آقا کمک کنه که پشت کنکور نمونم چون خیلی بدم میاد از پشت کنکور موندن . تا قبولی دکترا و استاد دانشگاه شدن دعا کردم.ولی یادم رفت واسه چیزای مهم تر هم دعا کنم. امسال یک ضرب با رتبه دو رقمی ارشد قبول شدم ولی مریضم.حالا واسه سلامتی ام میخوام برم مشهد به آقا بگم که درس خوندن بدون سلامتی که نمیشه! شفامو ازش میگیرم ان شاءالله.
راستی من یه حادثه و معجزه عجیب از امام زمان در زندگی خودم بدون واسطه دیدم که به هر کی میگیم باور نمیکنه.کاش برای امام زمان هم تاپیک بزنید تا بگم.
2706