2726
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237751 بازدید | 1138 پست
خدا رحمت کنه مرحوم آغاسی رو چه خوش سروده دوش مرا حال خوشی دست داد سینه مارا عطشی دست داد......... نام تو بردم لبم آتش گرفت شعله به دامان سیاوش گرفت........ نام تو آرامه ی جان من است نامه تو خط امان من است ای نگهت خواستگه آفتاب بر من ظلمت زده یکشب بتاب پرده بینداز به چشم ترم تا بتوانم به رخت بنگرت ای نگهت یار و مددکار ما کی و کجا وعده دیدار ما؟
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی نادیا جون انشالا به زودی زود قسمتت بشه بری حرمش و حاجت روا بشی گلم
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...
زیارت قبول طهورا جان .. خوش به سعادتت التماس دعا نادیا عزیزم هر بار که به آقا امام رضا فکر میکنم دعات میکنم که بری پا بوسشون .. خدا کنه که اون قدر رو سیاه نشده باشم که دعام مستجاب بشه ..
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2728
من معمولا سالی یکبار قسمتم میشه برم مشهد ولی توی تمام اینها سالها غذای حضرتی نصیبم نشده بود همش می گفتم چرا قسمت ما نمیشه؟؟؟خلاصه امسال روز تولد امام رضا ساعت 8 صبح رسیدیم مشهد فکر کنید خدام یه ایستگاه مونده به مشهد سوار قطار شده بودند و برای همون شب به مهمانی امام رفتیم... منم یه حاجتی داشتم که بدجور بود سه سال تمام زندگیمون رو بهم ریخته بود خدا رو شکر امام حاجتم رو روا کردند
یا امام رضا "نادیا دیگه دسترسی به نت نداره "سلامه منو از طرفش پذیرا باش السلام علیک یا علی ابن الموسی الرضا المرتضی خودت حاجتشو بده
خدای من "از بابت لطف بی کرانت که در حقم کردین بی نهایت سپاسگزارم "
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا سلام به همگی قربون اقا برم که منم از حرمش دست خالی برنگردوند ماهم یکسال منتظر بچه بودیم که رفتیم دکتر اون گفت شوهرم واریکوسل داره وباید عمل بشه خیلی دلمون گرفت تازه بعد از یکسال انتظار سخت باید میرفتیم ودنبال دوا درمون اونم بدون پول و تو غربت.که یهویی قسمت شد بریم مشهد شوهرم گفت اول میریم پیش اقا اگه جواب نگرفتیم میریم دکتر که همون ماهی که رفتیم مشهد من باردار شدم تازه اونجا دیدم که یه فلج شفا گرفته بود ساعت 1 نیمه شب بود جلوی پنجره فولاد همه دورش جمع شده بودن وخدام اجازه عکس گرفتن نمیدادن خیلی حال وهوای عجیبی بود خیلی دلم واسه اقا تنگ شده انشاالله قسمت همه منتظرا بشه و بچه دومم از اقا میخوام واسم دعا کنید.
یا امام رضا خیلی دوست دارم به همه ی منتظرا کمک کن
سلام دوستان این تاپیک چند تا ختم داره اگر خواستید برید بگید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298&postID=41861720
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
2706