2726
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237774 بازدید | 1138 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1066811&postID=41656196
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
یا ضامن آهو با دل شکسته از راه دور صدات می کنم.آرزوی شوهرمو برآورده کن.با توسل به تو می خوام به حاجتامون برسیم ناامیدمون نکن.
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
سلام دوستان و ممنون از این که تاپیک به این زیبایی زدین با هر پستش گریه کردم واقعا عالی بود اما از خودم بگم مسلما همه موفقیتامو مدیون آقام امام رضا و اهل البیت هستم امسال خداروشکر قسمت شد برم پابوس آقا ولی حس میکنم امسال خیلی با سالای دیگه زیارتم فرق داشت اول که از سرخیابون حرم دیده می شد قدم به قدم که به حرم نزدیک می شدیم من احساس می کردم یه برق 220ولت به من وصل کردن دلم گرم می شد و می لرزید بعد که رسیدیم به ورودی حرم که برای اولین سری مشرف بشیم از باب الجواد بود که بلافاصله که وارد شدیم یه خانومه گفت باب الجواد باب المراد من دلم لرزید گفتم امسال هر چی بخوام بهش میرسم بعد که وارد شدیم یه حال و هوای دیگه ای بود انگار آقا خودش خوش آمد می گفت خلاصه چند روزی مهمون کرمش بودیم وقتی میخاستیم بریم همش انگار منو از عزیزترین کسم جدا می کردن به آقا میگفتم ٔا تو این دنیا طاقت دوری از حرمتو ندارم آقا تو اون دنیا هم از ما دور نشو با نفسای پاکتون دعا کنین منم امسال به حاجتام برسم
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...
2706