2737
2734
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 238016 بازدید | 1138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله نی نی سایت عزیزم خواهش میکنم.کاری نکردم که گلم. ایشالا به بهترین نحو ممکن آقا حاجتتو بدن. ایشالا هرچه زوووودتر همه عاشقان امام رضا برن پابوسشون صلوااااااااااااااااااااااات
2731
یادم میاد مشهد بودیم ؛برای بار اول با همسرم دوتایی رفته بودیم زیارت، تو حیاط بودیم داشتیم از یکی از ورودی ها واد صحن و سرا میشدیم که همسرم با من سر یه موضوعی که هیچ اهمیتی نداشت بحث می کرد . منم هیچی نگفتم ، یعنی بغضی که تو گلوم بود اجازه نداد صحبت کنم با همون بغض مسیر تا حرم ادامه دادم و گفتم یا امام رضا (ع) خودت شاهدی که من هیچ تقصیر و کوتاهی ندارم و همسرم بهونه الکی می گیره خودت سر عقلش بیار . خدا شاهده صبحش بیدار شد و تعریف کرد می گفت خواب دیدم همونجور که من داشتم تو رو اذیت می کردم ، پدرم ( سالهاست فوت کردن) داشت سر همون موضوع با مادرم بحث و جدل می کرد و مادرم سخت ناراحت بود. قربون امام رضا (ع) بشم من.
2738
2706