2726
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237774 بازدید | 1138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها حدود 20 سال پیش که 10 ساله بودم، رفته بودیم زیارت حرم امام رضا. تو حیاط بودیم که دیدیم همه دارن بالا رو نگاه

میکنن. از یکی پرسیدیم چی شده؟

گفتن یه نفر که نابینا بوده، شفا گرفته. داشتن میبردنش که پزشک معاینه اش کنه.

ما از دور دیدیمش ولی مردم لباسشو تیکه پاره کرده بودن به نیت حاجت روایی.
بچه ها من دلم خیلی گرفته، از وقتی تایپیکتون رو خوندم، کلی گریه کردم.

حدود 6 سال پیش مشهد بودم، خیلی هوای حرم امام رو کردم ولی شوهرم میگه اصلا فرصت مسافرت ندارم

تو رو خدا دعا کنید جور بشه ما هم بریم خدمت امام. نمیدونم چرا به دلم افتاده اگه برم مشهد و حاجتم رو از امام بخوام

دست رد به سینه ام نمیزنه. شما هم با حرفاتون بیشتر امیدوارم کردید.

اوناییکه میرید حرم تو رو خداااااااااااااااااااااااااااا منو فراموش نکنید. برام دعا کنید که هر چه زودتر خدا حاجت دلم رو بده.

دوستون دارم. ان شااالله که هممون هر حاجتی داریم، خدا دلشادمون کنه.
من جمعه میرم مشهد وقتی این اینجا رو دیدم یه جوری شدم

منم عاشق امام رضا هستم

ازش معجزه دیدم

رفتم برای همگی دعا میکنم اول قسمت همه شما ها بشه

بعدم برای حاجت همه شما دو رکعت نماز میخونم

ایشاا........به حق ضامن اهو امام رضا حاجت همه رو بده
انشالا که همه به حاجتاشون برسن .

زردآلو خانم خیلی وقت بود که ندیده بودمت ایشالا که میری و دست پر برمیگردی. حاجت بقیه دوستان را هم بخواه.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

زردآلو خانم عزیزم ان شاالله که به سلامتی بری و برگردی.

سلام همه ما رو برسون و امیدوارم که هممون زودی زیارت قسمتمون بشه.

ممنونم خاله آریابد، انشاالله که زود زود بیام و بهتون خبر بدم که حاجت روا شدم.
میترا جون ان شاءالله حاجتت برآورده به خیر بشه.

امام زمان هم خودش شرایط کشورهای اسلامی وجهان رو میبینه و دلش خونه. ولی باید صبر کنه. یه جا شنیدم که یکی از علمای شیعه در مسجد جمکران خدمت آقا رسیده و دیده که چشمهای مبارک امام زمان کوچک شده از بس که حضرت گریه کرده!!!!!!
از آیت الله بهجت خوندم که گفته بود مردم از امام زمان التماس دعا دارن در حالیکه نمی دونن حضرت خودش چه التماس دعایی از شیعیان داره واسه ظهورش!!!!!!!!!
به هر حال میترا جون شرایط ملت ما با یک روز و دو روز و دعای پدر من درست نمیشه. باید صاحب اصلی ما بیاد. فقط کار خودشه.
2706