2733
2734
عنوان

واسه تولد شوهرم کادو چی بخرم؟

180097 بازدید | 28 پست
سلام دوساتای خوبم میشه تجربیاتتون رو در مورد خرید کادو برای تولد شوهرتون یا ایده های دیگه واسه این روز در اختیار من بذارید ممنون میشم
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام کیک و ذرت مکزیکی درست کنم ببرم خونه مامانش اینا بگم اونم شب بیاد اونجا یهو غافلگیرش کنیم.
از قبل با خانوادش هماهنگ میکنم
خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم
2731
به نظر من هر چی می خری یه سورپرایز هم کنارش داشته باش.من امسال یه سری از عکساشو با فوتوشاپ طراحی کردم دادم براش رو شاسی زدن.خیلی خوشحال شد.البته کادو هم ادکلن پیراهن تی شرت شلوار ساعت کمربند کیف پول و خیلی چیزای دیگه میشه خرید

wedding countdown
2738
منم واسه سالگرد ازدواجمون میخوام ساعت بگیرم البته بند چرمی چون به فلزی حساسیت داره. از طرفی هم با موهای دستش درگیر مشه.به نظرتون چه مارکی بگیرم؟میتونم اینترنتی خرید کنم؟از چه سایتی؟البته معتبر
عزیزم یه کار دیگه که میتونی بکنی اینه که مث من جدا از اون کادویی که براش میخری روز تولدش یه دسته گل با یه متن کوتاه قشنگ بفرست سر کارش.منکه اینکارو واسه شوشو کردم ذوق مرگ شده بود طفلکی!
مهـم نیست چه رنگـی باشـی ، خوش که باشـی ، پـنـجه ی آفتـابـی ...
2706