2726
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632282 بازدید | 1714 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام صبح بخیر امیدوارم که لحظات خوشی در پیش داشته باشید. من و چند تا دیگه از دوستای این تاپیک تصمیم گرفتیم که یک تاپیک جدید داشته باشیم برای ختم 124000 صلوات برای رسیدن به آرزوهامون. به لطف خدا می خوایم با دعاهای هم آرزوهامون رو سریعتر جذب کنیم. هر کدام از شما که تمایل داشته باشه خوشحال می شم سری به آدرس زیر بزنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=855063&postID=33568965
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم
سلام ، سلامت باشید گلم من اصلا احکام نمیدونم که بخوام برات توضیح بدم ، اما شنیدم که تا مطمئن نیستید که جایی نجس شده یا نه ، مشکلی نداره مثلا شما مطمئن نیستید میز کامپیوتر هم نجس شده یا نه ؟ اگه مطمئن نیستید بنا رو بر پاکی بزارید ( من اینطور شنیدم ) اما پیشنهاد میکنم از کسی که وارد باشه سوالتون رو بپرسید چراغ سبز عنوان یک تاپیک هست در قسمت بحث های شرعی و رساله ای ،سوالتون رو مطرح کنید تا بهتون جواب بدن
الحمدالله کما هو اهله♡
منصوره سادات عزیز سلام از تاپیک مفیدت که تازه باهاش آشنا شدم و مطالب مفیدی داره ممنون یه سوال داشتم و اونم اینکه برادرم حدودا 34 سالشه ، پسر خیلی خوبیه و خیلی فعال و کاری ولی متاسفانه الان دو سه سالی میشه که شدیدا گره به کارش و افتاده و مدام بدبیاری میاره و همش قرض بالا میاره و انگار که توی یه باتلاق افتاده و هرچی دست و پا میزنه بدتر فرو میره ، کمکهای من و خواهرام هم به جایی نرسید جز اینکه به خود ماهم بدهکاره که اون به کنار ، بدهیهای از اون بزرگتر داره و با وجودی که مامانم همش یه چشمش اشکه و یه چشمش خون و دائم روزه میگیره و دست به دعاس که مشکلاتش حل بشه ولی هر روز گرفتار تر از دیروز ،موهاش داره سفید میشه و هر وقت هم بخوایم در مورد ازدواج باهاش حرف بزنیم میگه خودم دارم از بدبختی میمیرم دختر مردم رو بیارم پاسوز من بشه خلاصه هممون غم و غصه خودمون از یادمون رفته و همش در حال دعا کردن برای برادرم هستیم ولی نمیدونم چه سریه که هیچ جوره حل نمیشه لطفا اگر نماز و یا دعا یاذکر خیلی مجربی میدونی بگو شاید فرجی تو کارش بشه ممنون و التماس دعا
پسر عمو،امام سجاد سلام الله علیه ،،دعای کرب چیست؟ حضرت دعایی را به او تعلیم فرمود. حسن بن حسن بن علی شروع کرد به خواندن آن دعا، کسی که مأمور قتل او بود، از منبر به زیر آمد و گفت: «أری سجیّة مظلوم، أخّروا أمره، أراجعِ الأمیر» سرشت شخص ستمدیده ای را می بینم، قتل او را تأخیر بیندازید تا با امیر(ولید) در این باره مشورت کنم. تا این که به ولید نامه نوشت و دستور دارد که او را رها کنند. برای دفع بلا و شر این دعا نیز نافع است: «اللّهم، صلّ علی محمد و آله، و امسک عنّا السّوء.» خداوندا، بر محمد و آل او درود فرست و بدی را از ما باز دار. {ماجرای فوق که نقل شد به تفصیل در بحار الانوار، ج46؛ ص114؛ ج 92، ص233؛ مهج الدعوات، ص231 ذکر شده است و متن دعا به عنوان «دعای کرب» به این صورت آمده است:«لا اله الّا الله الحلیم الکریم، لا اله الا الله العلی العظیم، سبحان الله رب السّماوات السّبع و رب الأرضین السّبع و رب العرش العظیم، و الحمد لله رب العالمین» از همین دعا در موارد دیگر به نام «دعای فرج» و «کلمات فرج» یاد شده است.}
الحمدالله کما هو اهله♡
2706