2737
2734
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632575 بازدید | 1714 پست
بخشی از وصیت نامه عرفانی آیه الله العظمی مرعشی نجفی: *سفارش می کنم به زهد و بی اعتنایی به شئون دنیا؛ و راه و روش ورع و پرهیزگاری و احتیاط. *سفارش می کنم به مداومت قرائت زیارت جامعه کبیره ، اگر چه در هفته یکبار باشد. *سفارش می کنم به خواندن سوره یس بعد از نماز صبح هر روز یک مرتبه ، و نیز به خواندن سوره نبأ بعد از نماز ظهر ، و به خواندن سوره عصر بعد از نماز عصر و به خواندن سوره واقعه بعد از نماز مغرب و به خواندن سوره الملک بعد از نماز عشاء و تأکید می کنم بر آنچه یادآور شدم ، زیرا من شخصآ روایت می کنم این روش را از استادان بزرگوار خود و بارها تجربه کرده ام. *سفارش می کنم به مداومت تسبیحات جده ما ، زهرای بتول ، که روحم فدایش باد. *سفارش اکید دارم به نماز شب و استغفار در سحرها. *سفارش می کنم به نیکی کردن در حق فقرا و سادات و طلاب علوم دینی. *سفارش می کنم به شکیبایی در مصیبتهای روزگار ، خصوصا در میدان تیر حسودان ، پس بنگر به آنچه با پدر مظلوم و غریب تو کردند. سفارش می کنم به اشتغال و کوشش در فراگرفتن علوم شرعی.
الحمدالله کما هو اهله♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منصوره سادات جان سلام و خدا قوت خانمی برای من یک سوالی پیش اومده وقتی سفارش بر مداومت بر ذکری میشه یعنی چی؟ مثلا ذکر ماشاالله لا قوه الا بالله میتونم یک روز 100 بار بگم یک روز دیگه مثلا 500 بار اشکالی نداره؟
تو همانی هستی که می اندیشی،پس مراقب اندیشه هایت باش.
2731
سلام عزیزم گفتن ذکر ودعا برای ادا شدن دین یا قرض خدا برکت و رزق وروزی رو افزایش میده تا شخص بتونه قرضش رو ادا کنه و برای صرف نظر از گرفتن دین ،دعایی نیست، یا اگر هست من نمیدونم
الحمدالله کما هو اهله♡
2738
حوصله ندارم چرا اینجوری شدم دلم میخواد بمیرم ذکر تا سر زبونم میاد بقیشو حسی نیست حسی بخدا ندارم با اینکه نمازای رجبشو خوندم تصمیم خودسازی هم داشتم نماز صبحامم خوندم اما یکی مسخرم میکنه انگار بهم میخنده عمقشو نمیتونم بگم چجوری امروز با صدای الله اکبر بیدارشدم اما شوقش نبود چرخیدم تا کمی روشن شد خوندم انگاری بی میلم بی میل میگم یعنی خدا بخاطر گناهام نمیزاره پس چرا تاقبل رجب نماز صبح نمیتونستم بخونم ولی الان توفیق داده تامیام توبه کنم یا ذکری میگم انگار خدایی نیست بشنوه اونجوری شدم خدایا اینجوررررررررررررررررررررری میمیرم که نجاتم بده برام از خدا همتون طلب آمرزش کنید وبخواین دلم رو زنده کنه
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
منصوره جونم چارم چیه؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
سلام منصوره جان یه سوال عزیز: من 40 روز ختم سوره حشر برداشتم. میخواستم بدونم میشه ختم 40 بار سوره ای که بر میداری رو بیای مثلا روزی 4 بار بخونی 10 روز بشه 40 بار یا روزی 2 بار تو بیست روز میشه 40 بار. یا نه حتماااااا باید 40 روز باشه تا حاجت بگیری؟؟؟؟؟ مرسی خانومی
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...
آیا با سوره حشر میشه یه ختم دیگه ای هم برداشت مثلا مزمل یا زیارت عاشورا یا یس؟؟؟؟ آیا یک ختم میشه واسه دوتا حاجت باشه؟؟؟ میشه به دو یا سه معصوم هدیه کرد؟؟؟؟ ببخشید خیلی سوال کردم
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=828655&postID=32645420 خــتم به مناسبت میلاد امام علی علیه السلام
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
عطر عزیز ختم چهل روزه رو بهتر هست دو تا ختم چله با هم نباشه اما اینکه به چند معصوم هدیه بشه هیچ اشگالی نداره عزیزم شما هر انچه میخونی حتما قید کن برای سلامتی امام زمان هست دعای اقا پشت سرتون باشه کافیه ان شالله عاقبت بخیر بشید و حاجت روا
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2706