2410
2553
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 631283 بازدید | 1714 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منصوره جون شما هم شنیدی یه سری ختم ها اگه خدا نخواد حاجت بده نمی تونی تمومش کنی و برعکس؟ اصلا همچین چیزی هست؟ من ان شاء الله میخونم حتما
خدایا منو دست خالی برنگردون بحق خودت قرانت ائمت
2720
منصوره سادات
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2714
منصوره سادات میخواستم ازت تشکر کنم بقیشو یادم رفته بنویسم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
40 روز سوره حشر ختم بسم الله 14 هزار صلوات 40 روز حدیث کسا 60 مرتبه سوره یس تقدیم به حضرت حمزه سلام الله علیه و.... ختم های و نمازهایی که از کتابهای مذهبی گفته شده که تو تاپیک هست ولی هروقت ختمی رو خواستید انجام بدین به اینکه حاجت میگیرید شک نداشته باشید حالا هر ختمی که باشه، این اعتماد مهم هست
الحمدالله کما هو اهله♡
مرحوم فشارکی در عنوان الکلام از سید اسماعیل بحرینی نقل میکند که از اسرار مخزونه ما است هر که در شب نیمه شعبان مقداری نخود بردارد و به هریک سوره توحید و3 صلوات بخواند و ان را پخته هر نفر 7 دانه بخورد، در آن سال از امراض و اوجاع و وبا و طاعون و مرگ ناگهانی در امان ماند و همچنین در این شب 3 بار سوره یس بخواند به سه نیت سلامتی و طول عمرو رزق وروزی منبع ،، منتخب مفاتیح ادعیه جلالیه
الحمدالله کما هو اهله♡
2706