2733
2739
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632666 بازدید | 1714 پست
سلام منصوره جان در صفحه دوم دیدم نوشته بودین از ١٠٠٠ بار یا وهاب حاجت گرفتین میشه بپرسم شرایط و زمان خاصی داره خوندنش؟ و اینکه برای حاجته مادیه یا غیر مادی؟
خدایا منو دست خالی برنگردون بحق خودت قرانت ائمت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم
من مدت هاست دنبال اینم که واقعا یقین داشته یاشم وقتی دعا میکنم واسه خواستم و میدونم یه دلیل خیلیییی مهمه واسه من اما نمی دونم چرا نمی تونم فکر می کنم خدا باید سعادت این یقین رو به ادم بده
خدایا منو دست خالی برنگردون بحق خودت قرانت ائمت
سلام عزیزم
یکبار گفتم اما صفحه رو یادم نیست
مرحوم شیخ حسن علی نخودکی اصفهانی در نامه ای به فردی فرمودند که برای اصلاح امورتان سوره مبارکه یاسین را بخوانید به این طریق که هفت بار کلمه یاسین را تکرار کنید بعد به خواندن مشغول شوید وقتی به سلام قولا من رب الرحیم رسیدید سه بار تکرار کنید سپس 100 مرتبه صلوات بفرستید و ادامه دهید سوره را تا اخر در هر جمعه هم هزار بار صلوات بفرستید مرحوم شیخ فرموده بودند که ثواب انرا هدیه به ارواح اولیاء مدفون در وای السلام نجف کنید برگرفته از کتاب نشان از بی نشانها ا
ا100 تا صلوات
100 تا یا رسول الله ادرکنی
100 تا یا علی ادرکنی
100 تا یا فاطمه ادرکنی
100 تا یا جوادالائمه ادرکنی
100 تا یا مهدی ادرکنی
100 تا امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

چهار شنبه ی بعد این دستور را باضافه ی 5 عدد تسبیح یا بیشتر بستگی به میل شما داره ، به دیگران هدیه میکنید .
الحمدالله کما هو اهله♡
در کتاب منتخب التواریخ صفحه 211 در بخش چهارم از ختم های مجرب آمده است:

هر کس در چهار شب جمعه 10 مرتبه سوره یاسین را قرائت کند انشالله به مراد و مقصود خود خواهد رسید

طریقه خواندن اینگونه است:

در شب جمعه اول سه بار قرائت شود

در شب جمعه دوم سه بار قرائت شود

در شب جمعه سوم سه بار قرائت شود

و در شب جمعه چهارم یکبار و همه را به نیابت از حضرت ابالفضل العباس بخواند و ثواب آن را به روح مادر بزرگوار ایشان حضرت ام البنین سلام الله علیها بفرستد

شیخ مرتضی طالقانی رحمة الله علیه میگوید:این ختم را به نیت زیارت نجف اشرف انجام دادم و در شب جمعه چهارم در حالی سوره یاسین را میخواندم که در راه نجف بودم
الحمدالله کما هو اهله♡
2738
هر کس به مدت 3 روز متوالی بلافاصله بعد از هر نماز بدون آنکه با کسی سخن بگوید صد بار اللهم صل علی محمد و آل محمد بگوید و صد بار سوره الم نشرح را بخواند و دوباره صد بار اللهم صل علی محمد و ال محمد بگوید تاثیر آن را در رفع گرفتاری هایش خواهد دید
الحمدالله کما هو اهله♡
پروردگار عالم صادق الوعد است، إِنَّ اللَّهَ لا یُخْلِفُ الْمیعاد او تخلّفی نمی‌‌کند و اگر وعده دادحتماً عملی می‌‌کند
حال، خدا وعده داده است: اگر بنده من بیاید، من با کرم و لطفم با او برخورد می‌‌کنم. او در قرآنش وعده داده اس: اُدْعُونی‏ أَسْتَجِبْ لَکُم و حتّی فرموده است: وَ إِذا سَأَلَکَ عِبادی عَنِّی فَإِنِّی قَریبٌ شما هستید که دورید من، نزدیکم، أُجیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ آن موقعی که مرا بخوانید اجابت می‌‌کنم.
یعنی خود خواندن دعا و اجابت آن، وعده خودش است. پس من می‌‌دانم با همه بدی‌‌هایم او باید کرم کند. ولی از این باب به کرم حضرت حقّ دل می‌‌بندم که او صادق‌‌الوعد است

یک نکته بسیار مهم این است که اگر کسی جدّی خدا را خواند، اجابت را می‌‌بیند؛ چون وعده خدا حتمی است. منتها جدّی خواندن هم این است که انسان امیدش از همه جا قطع شود و باورش بیاید که جز حضرت حقّ، کسی نمی‌‌تواند استجابت دعا را داشته باشد و او فقط حلّال مشکلات است.
الحمدالله کما هو اهله♡
حضرت حقّ صادق‌الوعد است و ما باید از دیگران قطع امید کنیم امّا حضرات معصومین(علیهم صلوات المصلّین) به عنوان خلیفه‌‌الله هستند. پس تمسّک به آن‌ها، تمسّک به پروردگار عالم است و آن‌ها همان یدالله، وجه‌‌الله، عین‌‌الله، اذن‌‌الله و ... می‌شوند؛ یعنی تجلّی و اسماء صفات پروردگار عالم هستند.
الحمدالله کما هو اهله♡
خدایا می‌‌دانم که تو صادق الوعد هستی، آرامش دارم و بر همین اساس سراغ کرمت می‌‌آیم و دستم را بلند می‌‌کنم. البته من خودم لیاقت ندارم امّا هر چه که هست، کشش از جانب توست و خودت عنایت میکنی
الحمدالله کما هو اهله♡
2706