2726
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632283 بازدید | 1714 پست
نماز توسل به امام جواد علیه السلام دورکعت نماز حاجت به جا می آورید بدین ترتیب که در رکعت اول بعد از حمدسوره قدرو در رکعت دوم بعد از حمد سوره کوثررا می خوانید و در قنوت سه مرتبه آیه شریفه ( امن یجیب ) را می خوانید و بعد ازسلام نماز به سجده رفته و با تضرع 9 مرتبه ذکر ( یا جواد الائمه ادرکنی ) می خوانید و حاجت خود را ذکر میکنید .
الحمدالله کما هو اهله♡
نماز توسل به امام جواد علیه السلام برای شفای بیماری

برای شفای هر مریضی دو رکعت نماز حاجت توسل به حضرت جواد الائمه
بخواند و بعداً یکصد و چهل و شش مرتبه بگوید:(ما شاءَاللهُ لا حَوْلَ وَ لا قُوّهَ اِلاّ بِالله) اگر در ساعتی که منسوب به آ*ن حضرت است باشد بسیار مفید و ساعت آن را از نماز عصر تا دو ساعت بعد از آن تشخیص داده*اند که مورد استجابت است.
الحمدالله کما هو اهله♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

* عنایت امام رضا(ع) به آیت‌الله مجتهدی تهرانی
اگر حاجتی داشتی، امام رضا(ع) را سه مرتبه به جان امام جواد(ع) قسم بده که برآورده می‌شود و من خودم حاجتی داشتم و این کار را کردم و در همان شب آیت‌الله سیّد محمّد خوانساری را در خواب دیدم و پاکتی را که محتوای بیست هزار تومان بود به من دادند و ضمن آن احوال طلاب را پرسیدند و فرمودند: پول را بین طلبه ها تقسیم کن و وقتی از خواب بیدار شدم، چون نام ایشان سیّد محمّد تقی بود، فهمیدم امام جواد(ع) به ما عنایت کرده‌اند و حاجتم بیشتر از طلبم برآورده شد!
الحمدالله کما هو اهله♡
انشاالله هروقت به حرم حضرت امام رضا مشرف شدید ،

400 مرتبه آیه نور بخوانید ،،، آیه 35 سوره نور ،،، براا حاجت روایی

وهمینطور خواندن سوره یس وتقدیم به آقا امام جواد علیه السلام در حرم امام رضا

برای من هم دعا کنید
الحمدالله کما هو اهله♡
2728
برای رفع حوائج وگرفتاریها

برای رسیدن به مقاصد مهم در یک جلسه120(صد وبیست )مرتبه ایه ی مبارکه:"اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَیَکشِفُ السُّوء "خوانده شود .در همان هفته مراد حاصل شود.
معنی ایه:ایا کیست که دعای درمانده را اجابت کند وگرفتاری او را برطرف سازد
الحمدالله کما هو اهله♡
روایت است که هر کس دچار مشکلی شود ودر فکر چاره جویی باشد سزاوار است هنگام رفتن به بستر دو سوره مبارکه(والشمس)و(واللیل)را هفت مرتبه بخواند راه نجات از ان مشکل به او الهام خواهد شود
-ختم زیارت عاشورا به تعداد 40 مرتبه در اسان شدن مشکلات ورفع حوائج بسیار مجرب وموثر است.
الحمدالله کما هو اهله♡
بهترین روش های دعا ونیایش:

امام صادق (ع) فرمود:حوائج خود را از خدا بخواهید ،اگر چه گنهکار باشید.راوی پرسید:چگونه حوائج را بخواهیم؟حضرت فرمودند:بعد از خواندن نماز ،وستایش خدای متعال،وفرستادن صلوات ،وشهادت بر رسالت پیامبر اکرم (ص) وصلوات بر ائمه (ع) وتوبه نمودن می توانی حاجت خود را مسئلت نمایی.

بهترین زمان ختما صلوات :امام جعفر صادق(ع) فرمود:در اخر روز پنج شنبه وشب جمعه ،جمعی از ملائکه از اسمان فرود می ایند که قلم هایی از طلا ولوح هایی از نقره همراه انان است ودر اخر روز پنج شنبه وشب جمعه وروز جمعه تا وقت غروب ،چیزی به جز صلوات بر محمد وال محمد نمی نویسند.
الحمدالله کما هو اهله♡
در جواهر القران امده است که برای هر حاجت ضروری این دعا را نوشته،به اب روان بیندازد،مجرب است:

بسم الله الرحمن الرحیم.مِنَ العَبدِ الذَّلیلِ اِلی المَولَی الجَلیلِ اِنِّی مَسَّنِیَ الضُِّرُّ وَاَنتَ اَرحَمُ الرّاحِمینَ بِحُرمَةِ مُمَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ وَاَکشِف ضُرّی وَهَمّی وَفَرِّج عَنّی غَمّی لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمینَ
الحمدالله کما هو اهله♡
مرحوم مجلسی می فرمایند:
هرکس بعد از نماز صبح جمعه ،غسل کرده وبعد از. تسبیح حضرت زهرا علیها سلام ،100 مرتبه بگوید: اَلحَمدُلِلّهِ رَبِّ العالَمینَ عَلی کُلِّ حالٍ و100 صلوات بفرستد ودر بین ان با کسی سخن نگوید ،به هدف خویش خواهد رسیدومجرب است .
الحمدالله کما هو اهله♡
مرحوم سید شهاب الدین مرعشی نجفی در ملاقاتی که با حضرت امام زمان (عج) داشته ،ان حضرت برای رواشدن حاجات (هر حاجتی)بر عمل زیر تاکید داشتند:

بعد ازنماز صبح سوره ی یس، بعد از نماز ظهر سوره ی عمَّ ،بعد از نماز عصر سوره ی نوح ،وبعد از نماز مغرب سوره ی واقعه،وبعد از نماز عشاء سوره ی ملک ،خوانده شود .ونیز تاکید فرموده اند بر خواندن دورکعت نماز بین مغرب وعشاء ودر رکعت دوم ان سوره ی واقعه خوانده شود.
الحمدالله کما هو اهله♡
خواص آیات الکرسی(معروف به آیة الکرسی)

1- هر کس در وقت غروب آفتاب 41 مرتبه آیه الکرسی را بخواند هر چه از درگاه حق تعالی بخواهد دریابد .
2-اگر کسی آیه الکرسی بخواند وبه پای خود بدمد در راه رفتن خسته نمی شود
3-اگر 7 مرتیه در بالین شخص خوابیده بخواند بیدار شود.
4- اگر کسی بخواهد به جای برود وکسی او را نبیند 70مرتبه بخواند .
5- در صحرائیکه آب پیدا نمی شود واز تشنگی بیم هلاک باشد 66مرتبه بخواند خدای تعالی به او آب می رساند.
6-اگر کسی را در چاهی محبوس سازند وسر چاه را ببندند 1000مرتبه بخواند حتما نجات یابد
7- اگر کسی در شب 707 بار بر قفلی که بسته باشد بخواند مفتوح شود به شرط اینکه مشروع حلال باشد .
8-اگر کسی آیه الکرسی را بنویسد ودر میان مالی قراردهد و7مرتبه بخواند به سلامت به منزل رسد .
9-اگر 41 مرتبه بر مشتی خاک بخواند وبدمد به روی دشمن به پاشد از دشمن واعداء ضرری بوی نرسد .
10-اگر میان کاروان باشد چوبی بردارد وگرداگرد آنها حلقه بکشد و7مرتبه آیه الکرسی را بخواند آن قافله از دزد وگمراهی وحوادث سالم می ماند.
11- اگر کسی 7مرتبه آیه الکرسی را بر مشتی خاک خوانده ودر قبر مرده بریزد آن میت را غذاب نمی کنند ورحمت الهی بر صاحب آن قبر فرود می آید .
12-اگر بخواهد دشمن ظالم را آواره گرداند 41بار بر تخم جاروب خواند ودر میان ایشان بریزد متفرق و آواره شود .
13- اگر کسی را درزنجیر کنند کنند در شب 1001بار بخواند البته همان روز خلاص شود .14-برای شفای بیمارصبح به مدت سه روز 1۰۱ بار بخواند شفا می یابد.
15-وبرای رفع درد سر 7بار بخواند وصحت یابد.
16-برای حفظ هر روز بر مویز طائفی 7بار بخواند وبخورد 7مرض را از آن شخص دور گردد.
17-اگر 41بار آیه الکرسی را بر آب بخواند وبخورد اگر بسته بشده باشد باز گشاده گردد
18- اگر 7بار بخواند وبر 7عضو بدن خود بدمد وآن روز ابدا مضرتی بر وی نرسد ودر شب بخواند همین طور .
19-اگر کسی در کشتی یا در ماشین یا در هواپیما نشسته باشد و7بار آیه الکرسی را بخواند به سلامت به مقصد می رسد .
20- اگر شهری در محاصره دشمن باشد در بلندی رود وسه بار هر شبی 1100بار بخواند ونیمه شب بر چهار طرف بدمد روزسوم لشگر ازآن خارج شوند.
21- خوانده در شربت بدمد، به هرکس بدهد محب وی گردد.
22- خواهی کسی را دوست خود کنی۴۱ بار برنبات خوانده، به خورد آن کس بدهد تا زنده است از تو جدانشود.
23-از برای ثروت 41روز هر شب 1100بار بخواند وچهار رکعت نماز بخواند در رکعت اول یک بار حمد وآمن الرسول تا آخر سه بار ودر رکعت دوم نیز چنین ودر رکعت سوم الحمد وسوره زلزال را 1100مرتبه آیه الکرسی بخواند چنان شود که حساب مال خود را نتوان نمود .
24- اگر در کشوری یا شهری بماند ووسیله مراجعت نداشته باشد 17روز هر روز 70مرتبه به این نیت بخواند هر چه زودتر به وطن خویش برگردد.
25-اگر کسی حاجتی داشته باشد باید هفت روز روزه باشد وهر روز 91بار بخواند ودو رکعت نماز به این شکل بجای آورد به این صورت که در رکعت اول سوره الحمد 1بار وسوره والسماء والطارق سه بار ودر رکعت دوم بعد از حمد 10بار سوره توحید چون به سجده رود 7بار سبوح قدوس رب الملائکه والروح بگوید وسر برداردو91بار آیه الکرسی بخواند محال است که حاجتش اگر مشروع باشد بر نیاید ....
از: سرالمستتر
الحمدالله کما هو اهله♡
سه ختم مجرب در توسل به حضرت ابالفضل العباس علیه السلام :

♥ختم اول :عالم محقق و دانشمند پرهیزگار محمد باقر خراسانی قاینی بیرجندی می نویسد : ....در سفر سوم که برای زیارت مشرف شدم در خواب دیدم کسی می گوید که : هرگاه کسی متوسل شود به حضرت عباس علیه السلام به این لفظ عبدالله ابالفضل دخیلک حاجت او بر آورده شود . مکرر حوائج عظام برای حقیر روی داد و در آن ها متوسل شدم به آن حضرت به این طریق .

این ذکر شریف را چگونه و چه مقدار بایدگفت ؟بهتر آن است که پاسخ این پرسش را نیز از خود جناب محمد باقر بیرجندی بشنویم : ....ثقه ای [ مردی که به اعتماد کامل داشته است ] خبر داد مرا حاجت مهمه ای بود ، از جده [ مادر بزرگ ] خود شنیده بودم که هرگاه برای حاجتی هفت شب چهارشنبه متوسل به حضرت عباس علیه السلام شده این ورد ذکر[ عبدالله ابالفضل دخیلک ]را در هر یک از آن شبها صد مرتبه بخواند ، حاجت او برآورده شود ، چنین کردم ، و در شب چهارشنبه هفتم بر وجه فوق العاده حاجتم برآورده شد

♥ختم دوم :عالم محقق و مورخ متتبع حاج ملا هاشم خراسانی قدس سره می فرماید : از ختوم مجربه استکه اگر کسی در یک مجلس 133 بار بگوید : یا کاشِفَ الکَربِ عَن وَجهِ الحُسَینِ اِکشف کَربی بحَقّ اَخیکَ الحُسَینِ به عدد هندسه لفظ عباس خداوند حاجتش را برآورده خواهد کرد .

نماز توسل به حضرت ابالفضل علیه السلام :عالم ربانی آیت الله حاج شیخ محمد ابراهیم کلباسی قدسسره می نویسد : ....از طرق [ و راه های ] توسل به آن حضرت نقل شده به خط مرحوم عمدة الفقهاء والمجتهدین شیخ العلماء الکلباسی رحمة الله علیه که برای رواشدن حاجات ، به نیت توسل به ابالفضل علیهالسلام ، دو رکعت نماز بخواند ، در هر رکعت بعد از حمد ، به جای سوره صد مرتبه یا حی یا قیوم بگوید ، وبعد از نماز صدمرتبه بگوید:السلام علیک یا عباس ابن امیرالمومنین بعضی این نماز را از حضرت صادق صلوات الله علیه برای آن مظلوم نقل نمود ه اند
منبع : کتاب سقای معرفت 2ص 169 تا ص 170 .
الحمدالله کما هو اهله♡
پیدا کردن فرزند توسل به حضرت امام جواد علیه السلام یکی از کارهایی که برای بچه دار شدن زیاد امتحان شده و به نتیجه رسیده توسل به امام نهم حضرت جواد الائمه علیه السلام است این توسل همه جور میشه خودتون و نیت شما مثل قرائت قرآن و هدیه به حضرت جواد(ع) – فرستادن صلوات و هدیه به ایشان یا مجلس روضه برای ایشان

خداوند در قرآن کریم میفرمایند:اَلمَالُ واَالبَنـُون زِیـنَةٌا لحَیـوةِ الدّ ٌنیا ..... (سوره کهف آیه چهل و پنج )ترجمه:مال و فرزند زینت زندگی دنیاست و باقیات و صالحات(ارزشهای پایدار و شایسته) نزدپروردگارت بهتر و امید بخش تر است.
ودر اینجا به چند دستور که از طرف ائمه(ع) و بزرگان جهت پیدا کردن فرزندآمده است اشاره میکنم:
حضرت امام علی النقی علیه السلام میفرمایند:زن و شوهرهر دو انگشتری که نگین آن فیروزه باشد تهیه کنند (توجه کنید طلا برای مردان حرام است و انگشتر شوهر حتما باید نقره باشد) و بر روی نگین فیروزه هر دو انگشترََِ زن و شوهر این آیه را حک کنید و هر دو این انگشتر را دست کنند انشاءَالله خداوند فرزند خوبی عنایت خواهند فرمود:
آیـه: رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا )
الحمدالله کما هو اهله♡
2706