2737
2734
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632470 بازدید | 1714 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منصوره جان شما با این تاپیکی که ایجاد کردی.همیشه تو خاطر ما هستی. و همیشه جمله خدا خیرت بده و خدا دلتو شاد کنه سر زبونمون میاد. من تقریبا هر روز سر میزنم و خیلی چیزا یاد گرفتمو و استفاده هم میکنم. انشالله همینطور که با صبر و دقت جواب کاربرهارو میدی خداوند هم قلبتو شاد کنه و به خواستت برسونه انشالله.
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...
سلام منصوره جان یه دعایی هم به من یاد بده: داداشم تازه زن گرفته . دختره خیلی خوبه. ولی اخلاق داداشم متغیره یه روز باهاش خیلی خوبه یه روز تحویلش نمیگیره. البته با خودمون همه عمر همیجوری بوده. یه دعایی بخونم که محبتشون به دل هم بیفته
التماس دعا
2728
خیلی ممنونم عطر و طاها بانو ی عزیز و مهربان ، دوستای همیشه همراه
خیلی ممنونم بابت دعاهاتون ،خیلی خوشحالم این تاپیک مفید هست ، امیدوارم بتونم ادامه بدم
ان شاالله

عجول جان بفرمایید عزیزم ، اگه بتونم دریغ نمیکنم
الحمدالله کما هو اهله♡
صبا جان
تو تاپیک بگردی فک کنم این دعاها باشه ، مثلا ذکر یا وددود ، سوره مزمل
بازم اگه دعایی ببینم میگذارم
ولی دعای پدر ومادر اثرش زیاده ، ازشون بخواه براش تو دعاها ونمازها ""وحتی در قنوت به صورت فارسی هم اشکالی نداره دعا کنید ، من از یه شخص مطمین پرسیدم""براش دعا کنند.
تربت امام حسین هم بهش بدن که بخوره البته دعایی داره که با سرچ میتونی پیدا کنی و وقتی تربت میدید بخوره دعا رو هم بخونه یا بخونید
الحمدالله کما هو اهله♡
در این ورد 7 خاصیت است
1.عزت
2.رفعت
3.فراخی روزی
4.نعمت و حشمت
5.محبت
6.قوت
7.قدرت
عدد کبیر 606وعدد وسیط 48 و عدد صغیر 8 میباشد
آیه این است
حَسْبِیَ اللّهُ لا إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیم

الحمدالله کما هو اهله♡
2738
ختم سوره انعام به جهت هر حاجتی
به این نحو است که
قرائت سوره انجام داده و به کلمه رسل الله برسد صبر کند و برخیزد و دو رکعت نماز بخواند بعد حمد آیه الکرسی را هفت مرتبه و توحید را پنجاه بار بخواند و بعد از سلام سر به سجده نهدو هفت مرتبه بگوید ،، لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ،، پس سر از سجده بردارد و بقیه سوره را از الله اعلم سر بگیرد و سوره را تمام کند
اما شروع این ختم اگر روز شنبه باشد میان نماز ظهر و عصر و سه شنبه وقت چاشت و چهارشنبه وقت نماز عصر و پنج شنبه قبل از زوال و جمعه بعد از عصرابتدا کند یا غروب
بجهت هر مطلبی مجرب است
خواجه سنجوری گوید که من این نماز را خواندم واز خداوند تعالی دنیا را طلبیدم ، چندان به من عطا فرمود که هزار غلام خریدم و آزاد کردم و الله العالم
الحمدالله کما هو اهله♡
هر که در شب جمعه دورکعت نماز کند و در هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه سوره ،، الم نشرح،، را بخواند و یازده مرتبه آیه ،، ام عنده خزائن رحمة ربک العزیز الوهاب ام لهم ........سوره ص آیه 10
را بخواند و چون سلام داد 1000 مرتبه یا وهاب بگوید خداوند تعالی به ا. عطا کند گنجی از گنجهای کرم خود را که از حساب او عاجز آید ان شاالله تعالی
الحمدالله کما هو اهله♡
هرکس بابت مشکلی که به اوروی آورده است ، اندوهگین باشد ، آنگاه با اخلاص بگوید ،، بسم الله الرحمن الرحیم،، و به سوی او رود
و خدای تعالی یکی از این دو امر را پیش روی او قرار میدهد ، یا اورا در دنیا به حاجتش میرساند و یا در نزد خویش معادلی برای او ذخیره میفرماید و آنچه نزد خیر است بهتر و با دوامتر است
الحمدالله کما هو اهله♡
2706