2733
2739
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 633232 بازدید | 1714 پست
از امام رضا علیه السلام ..
چون گرفتاری شدیدی برایت پیش آمد و تو را غمگین کرد ، دو رکعت نماز بخون ، در رکعت اول فاتحه و آیه الکرسی و در رکعت دوم فاتحه و سوره قدر ، آنگاه قرآن را بر بالای سر بگذار بگو ،،
10 مرتبه ،، اللّهُمَّ بحَقِّ ماأَرْسَلْتَهُ إِلى خَلْقِکَ، وَبحَقِّ کُلّ آیَة فِیه، وَبحَقِّ کُلّ مَنْ مَدَحْتَهُ فیهِ عَلَیْکَ، وَبحَقِّکَ عَلَیْهِ، وَلانَعْرِفُ أَحَداً أَعْرَفُ بحَقِّکَ مِنْکَ
سپس ده بار مى گویى: یا سَیّدى یا اللّه، و ده بار بحَقِّ مُحَمَّد، و ده باربحَقِّ عَلىّ، و ده بار بحَقِّ فاطِمَةِ، ده مرتبه "یا حسن "ده مرتبه" یا حسین "و ده مرتبه" یا علی بن الحسین" و ده مرتبه "یا محمد بن علی "و ده مرتبه "یا جعفر بن محمد "و ده مرتبه "یا موسی بن جعفر"وده مرتبه "یا علی بن موسی" و ده مرتبه" یا محمد بن علی" وده مرتبه "یا علی بن محمد "وده مرتبه" یا حسن بن علی "وده مرتبه" بالحجه بن الحسن "
به همین شکل ده بار اسم هرکدام از ائمه را یکى بعد از دیگرى مى گویى.
امام رضا(علیه السلام) مىفرماید: تا این که به امام زمانت مى رسى.

به راستى که از جاى خود برنمى خیزى مگر این که خداوند حاجت تو را برآورده مى سازد
الحمدالله کما هو اهله♡
مرسی بابت تاپیک عالییییییییییییییتتتتتتتتتتتت..............اومدم بگم خسته نباشی.............پرانرژی باشی و التماس دعا
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ختم سوره واقعه از دوشنبه حتما باید تا قبل از اذان مغرب خونده بشه آخه من روزا نمیتونم ازین به بعد؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2738
ذکر یا وددود هست 1000بار برای الفت بین زن وشوهر ، به شیرینی بخونید
وقتی در رختخواب میرند ، یامانع ، این ذکر رو خیلی بگن
صفحات قبل هم هست دعاهای محبت بین زن وشوهر
الحمدالله کما هو اهله♡
مرسی منصوره عزیزم خدا حفظت کنه

راستی شما ذکری رو که آقا حسام به عاشق مهدی برای ترس داده میدونی

من ترس نمیزاره هیچ کاری کنم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
بچه ها برای آشتی دادن سوره مزمل غوغا میکنه من چند نفر رو دیدم که طرف چشم دیدنشون رو نداشته ببینتشون ولی الان با هم لیلی و مجنون شدن و عاشق و معشوق

و یه سوال دیگه از منصوره سادات دارم عزیزم مرسی از این همه دعاهای خوبی که میزاری و خسته نباشی
من مجردم و ازدواج نکردم و واقعا دیگه دلسرد شدم خیلی دعا و نذر کردم خسته شدم هر دعایی که میبینم بقیه خوندن من هم میخونم میگم اونا حاجت گرفتن من هم حاجت میگیرم
ولی وقتی اون دعا رو میخونم حاجت نمیگیرم خیلی ها توی همون چله هاشون حاجت میگیرن
خیلی ها بعد از چله هاشون حاجت میگیرن
نمیدونم دیگه چیکار کنم دست به دامنه کی بشم خسته کنندست زندگی برام
آیا ختم سوره مزمل برای ازدواج خوبه
■برای زیاد شدن خواستگار یا پیدا شدن زوج مناسب این آیه را روزی 110مرتبه تا یک هفته بخوانید‹‹یا جامِعَ الناس لِیَومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایُخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وبَینَ زوجِ المومِن››
■دعای یستشیر خوبه ، ختم 40 روزه
■هر روز سوره مبارکه نور آیات 32 الی 40 رو بخونید. با وضو بخوانید ( لازم نیست بر آب بخوانید)
■توصیه آیت الله بهجت ، خواندن نماز جعفر طیار و ادامه دادن آن تا وقت گرفتن حاجت
الحمدالله کما هو اهله♡
سلام میشه یه ذکر یا ختم یا نماز برای نی نی دارشدن بهم معرفی بکنین
من الان پنج ساله منتظر یه نی نی هستم ، همه جور ختم و دعایی رو هم خوندم ولی نتیجه نگرفتم
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2706