2726
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 790382 بازدید | 1503 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب 48 ساعت بعد دوباره تکرارش نکردی؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2728
سلام.چی شد منظور روند افزایشی داشتش؟بعد اون عدد 15 دوباره آز ندادی؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام دوستان...من تنبلی دارم و همیشه با قرص مدروکسی پروژسترون یا ضدبارداری پری هام مرتب میومد، ماه پیش متفورمین و کلومیفن خوردم که باز سر موعد پری شدم، این ماه فقط متفورمین خوردم و الان یه هفته اس عقب انداختم، حالت خاصی هم ندارم فقط تخمدانم گاهی تیر میکشه و روز 12 و 13هم لک بینی داشتم، که بعید میدونم لک لانه گزینی باشه.... بی بی چک های لعنتی هم همشون منفی بودن... کسی در این زمینه تجربه داره؟
خداوندا مرا آن ده که آن به!
سلام یکی جوابمو بده . من دورهای پریودم همیشه منظم بوده این ماه 6 روزه عقب افتاده تو روز 4 ام آز خون دادم منفی بود . سونو کردم گفت دیواره رحمت ضخیم شده آمپول پروژسترون داد امروز روز 7 امه هنوز پری نشده . ممکنه مامان باشم؟؟
سلام ساقی جون من شنیدم میگن اگه دیواره رحم ضخیم باشه احتمال اینکه باردار باشی خیلی هست به نظرم کمی دیگه صبر کن دوباره ازمایش بده و حتما بیا اینجا جوابش رو بگو عزیزم
خدایا شکرت انشالله ابان 95 منو و عشقم ثمره عشقمون رو بغل میکنیم . آمین خدایا حکمتت رو شکر
2706