2737
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 791190 بازدید | 1503 پست
منم 15 روزه عقب انداختم الانم آز دادم منفی بود.بیبی هم منفی بود.میشه امیدی داشت؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام به همه! من 2ماهه اقدام به بارداری کردم که ماه اول 3روز زودتر از موعد پریود شدم. اما این ماه دو هفته است که پریودم عقب افتاده امروز آز خون دادم منفی بود بتا 2 بود! تاامروز علائم پریود نداشتم فقط چندباری تخمدان ها تیر کشید و چند وقته یبوست دارم. امروز یکم زیر دلم تیر میکشه مثل درد پریوده ولی خفیفتر. ممکنه باردار باشم ؟ میشه راهنماییم کنید؟ درضمن من این ماه از تست تخمک گذاری استفاده کردم که جدود 10 روز یه خط تیره و یه خط کمرنگ بود بعد یه دفعه یه خط پررنگ شد!یعنی اصلا 2تاپررنگ تشکیل نشد؟؟؟ واقعابرام زیاد مهم نبود ولی امروز که فهمیدم منفی خیلی ناراحت شدم لطفا از تجربیاتتون بهم بگید هرچی خدا بخواد منم همونو میخوام ولی این انتظارا اذیتم میکنه قبلاخیلی راحت بودیما!!!از دست تو بچه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بتای من روز ٢٧پریودی هفده بود .نمیدونم باردارم یا نه .استرس دارم همش خواب ازمایش وبچه رو میبینم .همسریم میگه خل شدی
ماشاالله لاحول ولاقوه الاباالله العلی العظیم..خدایا مواظبش باش...الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
سلام من همیشه پری هام منظمه یه ماه برای بارداری اقدام کردیم 12 روز از پری گذشته بود رفتم آز دادم بتا کمتر از 2 بود دکتر بهم قرص پروژسترون داد گفت بعد از 6 روز اگه پری نشدی باید سونو و آز بدی . خیلی دل درد دارم پهلو هام تیر میکشه بعضی اوقات حالت تهوع دارم یعنی با این بتای پایین احتمال بارداری وجود داره؟
2731
منم 13روز از پریودم گذشته بود آز خونم منفی بود الان شده 18 روز من اصلا سابقه نداشته انقد عقب بندازم دلم چند بارتوروز مثل پریود دردمیگیره و تخمدان هام تیر میکشه دکتر گفت 28 اسفند دوباره آز بده اگه منفی بود آمپول بزن به تو مهساجان زود قرص نداده ازنظرت؟
سلام نگار جون.اگه خواستی بیا اینجا باهم منتظر باشیم. منم 20 روزه تاخیر در پری دارم 15 پری آزم منفی بود!!! http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1083587&PageNumber=91
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
نمیدونم نگار جون ولی ازش پرسیدم اگه جنین باشه بهش آسیب نمیرسه؟ گفت نه اگه باشه بهش کمک میکنه که جاش محکم بشه تو رحم اگه نبود هم پری میشی قرص مدروفم(مدروکسی پروژسترون) داده
خوب مهسا جون پس دیگه مشکلی نیست توکل به خدا! زیاد فکرتو درگیر نکن و استرسم اصلا نداشته باش! تا چند وقت سرتو به کارای دیگه گرم کن هرچی خدا بخواد غیر از خوبی واست نیست مهسا جان مطمئنم
2738
کسی بوده آز خونش منفی باشه ولی حامله باشه؟کی فهمیدهحامله است؟
من 17روزاز وقت پریودم گذشته طبیعی جلوگیری میکردیم آزمایش منفیه بی بی چک یه بار یه خط خیلی خیلی کمرنگ افتاده به نظرتون چی میتونه باشه؟ در ضمن بچه اولمم یه ماه از وقتم گذشته بود آز مثبت شد
ماه قبل اول فروردین پریود شدم این ماه باید 28 میشدم اما پری نیومد سوم آز دادم بعدش برای جوابش گفتن باید تکرار بشه عدد هم بهم ندادن دوباره 48 ساعت بعد تکرارشدععد بتا 15 بود بچه ها کسی بوده مثل من باشه
2706