2410
2553
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 786924 بازدید | 1503 پست
سلام عزیزم، من قرصارو خوردم چیکار کنم؟ خیلی میترسم تو رو خدا واسم دعا کنید،ایشالا که همتون به هر چی میخاین برسین و به زودی خبرای خوب خوب ازتون بشنوم،میخاستم بی بی چک بذارم ترسیدم
نرگس جان پروژسترون برای بارداری ضرر نداره خیالت راحت اونو دکتر میده ک اگه باردار باشی جای بچه سفت بشه اگرم نباشی پری میشی اصلا نگران نباش عزیزم
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرگس چه خبر؟ باردار بودی؟
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2720
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1086755&PageNumber=1
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2714
2706