2737
2739
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 791532 بازدید | 1503 پست
سلام خانوما من امروز روز سومى که عقب افتادم هم آز دادم هم بى بى چک که هر دوش منفى بود آیا امیدى به حامله بودنم هست یا نه ؟ خیلی این بلاتکلیفى بده راستى خواهرمم روز اول تاخیرش بى بى چک گذاشت منفى بود اما یه هفته بعدش مثبت شد احتمال داره منم مثل خواهرم دیر نشون بده ؟ لطفا جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره آزیتاجون .امکانش هست که باردار باشی عزیزم .من تا سه روز بعد از تاخیر پریودم بی بی چک منفی بود و روز چهارم آز دادم و مثبت بود .الانم هفته هفتم هستم . ان شاالله که شمام بارداری . بیا بعدا بگو جوابو
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2728
سلام دوست جونیا ۲۲روزه پریودمو عقب انداختم کم کاری تیروییدم دارم و قرص میخورم دل درد و کمر دردو حالت تهوع دارم و بی حالم ب نظرتون ممکنه باردار باشم یا خدایی نکرده کیست باشه؟؟
💕❤تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز💕 ❤
سلام عزیزان من 5ساله قصدبارداری دارم هنوزباردارنشدم ماقبل دکترم برا12تاامپول hmgازروز3قاعدگی تا9قاعدگی روز11رفتم سونوگفتم بهم دوباره 2تاامپولhcgدادکه نزدیکی داشته باشم سه شب پشت سرهم ویک شب درمیون من اینکاراروانجام دادم 9خردادمن پریود شدم امپولاروکه زدم دوباره 28خردادلکه دیدم روزبعدخون ابه که لباس زیرم کثیف شدبعدتا8روزلک دیدم که همون روزاول که لک دیدم باکترم تماس گرفتم گفت نزدیکی داشته باش من همون شب اول نزدیکی کردم روزای بعدنتونستم بخاطردردکه مثل پریودی بودحالااگه بخوام 9خردادوروحساب کنم 11روزه ازموقع پریودیم میگذره دوره هام 35روزاست امروزم رفتم ازمایش منفی بودحالامیخواستم بدونم باردارم یانه یامنتظر28تیرباشم
2738
2706