2733
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 791138 بازدید | 1503 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان و مامانهای خوب آینده من این ماه برای بارداری اقدام کردم و 7 روز تاخیر در پریود دارم اما 4 روز بعد از تاخیر تیتر دادم منفی بود و ببی چکهامم منفی میشه .اما 5روزی هست که سرگیجه دارم و یکمی زیر دلم تیر میکشه من هیچوقت پریودهام عقب نمی افتاده همیشه منظم بوده یکمی هم هر از گاهی سینه هام تیر میکشه .یعنی باردارم .خیلی کلافه شدم
2728
2738
با امید بخدا و پایان یافتن ختم قبلی سوره حشر بعضی دوستان الحمدالله حاجت گرفتن ثبت نام دوباره 41 روزه سوره حشر شروع ختم 1394/10/15 1.یا حضرت زهرا مهسانه 2.یا امام حسن سانازی جان 3.یا امام علی سمی جان 4.یا حضرت زهرا گلی جان 5.یا امام رضا الی جان 6.یا امام حسین مامان کوچولو 7یا امام جوادمامان ریحانه جان 8.یا امام حسن مهنازجون 9.یا امام هادی افسون جون 10..یا امام زمان دل من 11.یا امام باقر ستایش 12. یا امام حسین نسیم جون 13.یا امام رضا شوهر نسیم جان 14.یا حضرت زهراارنیکا جون 15.یا حضرت علی اصغر فاطمه نازجون 16.یا حضرت علی اکبر سمین جون 17.یا امام زمان افسون جان 18.یا حضرت ام البنین سهیلاجون 19.یا امام حسین هستی جان 20.یا حضرت رباب سیسین جان 21.یاحضرت ابوالفضل وانشاجون 22.یاامام رضا هانی جون 23.یا امام عسگری نازنین جون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1281922&PageNumber=1
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
سلام خانوما منم الان چهار روزه عقب افتادم.یه روز بعد از موعد ازمایش دادم منفی شد.خودم خیلی حس میکنم باردارم.سابقه تاخیر نداشتم.علایم بارداریم دارم.یعنی امکان داره دوباره از بدم مثبت شه؟ اخه من یه سابقه سقتم دارم شش ماه پیش تروخدا دعا کنین واسم
2706