2733
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 791511 بازدید | 1503 پست
بچه ها من باردار نبودم. داروخونه ای بجای بی بی چک بهم کیت تخمک گذاری داده بود منم متوجه نشده بودم.اونا مثبت شدن که منم فکر میکردم بی بی چکه. فردای اونروز رفتم سونو گف نه فولیکول دارم و نه تخمک !!!نمیدونم چرا کیت مثبت شد اونم روز 6 و 7 و 8 پری
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستای خوبم فردا روز پری منه این ماه اقدام داشتیم برای فرزند پسر قبل از اون رژیم غذایی سه ماهه داشتیم و روز 16سیکلم که کیت تخمک گذاریم مثبت شد اقدام کردیم راستش برای بچه دوممه اما از همون شب همش حس میکنم یه چیزی زیر دلمه دم صیحا احساس تهوع دارم و سینه هام بزرگ و دردناک شدن تکرر ادرار دارم ولی عصبی هم شدم نمیدونم شاید سنررم پیش از قاعدگی باشه ولی زیر دلم احساس عجیبی دارم مثل اینکه داره یهچیزی پر پر میکنه برای بچه اولم دوماهه که بود این احساسو داشتم خیلی دلواپسم اگه دختر بشه اگهباردار نباشم اگه ...راستی 4روز پیش از خون دادم منفی بود دکتر گفت هنوز زوده برو وقتی 10روز عقب افتاد بیا ...چون یه تجربه بارداری داشتم حدس میزنم که باردارم ولی خیلی اعتماد به نفس دارم که فکر میکنم با یه بار بار دار شدم نه،اخه قبلش همه جور از و سونو دادم سالم بود پری همیشه سر وقت میشم شوهرمم از اسپرموگرام داد که اونو هم گفتن که خوبه فقط علایم دارم ...یعنی میشه تلقین باشه:-(:O
سلام بچه ها درده منم درد شماست من دو بار سقط داشتم واسه همین دکتر بهم دوفاستون داد واسه اینکه جای نی نی محکم بشه چند ماه که خوردم پریودام نانظم شد و علایم بده دیگه دو ماهه گذاشتمش کنار این ماه یه هفته است عقب انداختم بی بی چک تا دو روز پیش منفی بود دیروز آز دادم اونم 1.28 بود و من با علایم مث حاملگی سردرگمم فقط حس میکنم تو رحمم گاهی چیزی مث حباب هست که میترکه بدون درد ....چیکار کنیم بچه ها منم تا حالا سابقه ی دیرکرد پریود نداشتم و همیشه دو سه روز جلوتر میشدم....شایدم تاثیر اون قرصه که دیگه نمیخورمش....
سلام بچه ها . لطفا کمکم کنید . من الان روز 34 پری هستم . روز 30 ام رفتم آز دادم ولی منفی شد . امروز هم بی بی چک گذاشتم بازم منفی شد . ولی حالتهای بارداری را دارم . قبلا یه بار هم سقط کردم . دوره های پریودم منظم بوده . حالا نمی دونم چیکار کنم ؟
2738
سلام بچه ها،من تخمدان pco دارم و دوره هام نامنظمه و این ماه واسه بارداری اقدام کردم حدود8 روز بعد از عقب افتادن پری رفتم از دادم، منفی شد با عدد0.1 قبلش بی بی چک گذاشتم دوتا خط افتاد اما خیلی کم رنگ، روز 11 باز رفتم از دادم شده بود 6.4 اما هنوزم منفی بود،بعد رفتم دکتر بهم قرص مدروکسی پروژسترون،گلوکوفاژ وفولیک داد الانم 5 روزه دارم میخورم اما بازم میترسم باردار باشم، به نظر شما چرا عدد بتا تغییر کرده بود، ممکنه باردار باشم؟ کسی میدونه پروژسترون واسه بارداری ضرر داره یا نه؟بچه ها خواهشا کمک کنید آخه علایم بارداری رو هم داشتم
خب نرگس جان چند روزم صبر میکردی بعد دوباره میرفتی آزمایش فک میکنم پروژسترون واسه اینه ک بچه جاش سفت بشه ولی تو نی نی سایت سرچ کنی اطلاع میده بهت ک پروژسترون واسه چیه دکترت نگفت بارداری یا نه ؟
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
من شنیدم شیاف پروژسترون واسه سفت کردن جای بچست تو رحم ولی قرص و امپولس فک کنم واسه اینه ک پریودبشی بهت میده دکتر ولی من جات بودم بازم صبر میکردم بعد قرصارو میخوردم چون تو سایتا خوندم ک بعضیا دقیقا مشکل شما رو داشتن و دکتر بهشون قرص داده ک پری شن ولی نخوردنو صبر کردن بعد ی ندت باردار بودن خدا رو چ دیدی شاید شماهم ازون دسته باشی
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2706