2733
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 791426 بازدید | 1503 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومامن روز ۳۱پری. بی بی گذاشتم.یه حاله دیده شد صبحش که همون بی بی رو دیدم قرمز شده بود.امروز ۳۳پری هست.بی بی گذاشتم.باز همون جوری شد.حالا دارم میرم از بدم.به نظرتون زود نیست؟
و خدایی که در این نزدیکی است ... همانا با صبر کنندگان است.
2731
مامان ارنیکا جون من با وجود اینکه 31پری ازم منفی شد 36پری بیبیم 2خط پررنگ انداخت و ازم هم مثبت شد بتام بالای300بود و خدارو شکر الان باردارم
باورش سخت است اما وجودی در وجودم رشد میکند،بزرگ میشود وجان میگیرد در ذهنم نمیگنجد به گمانم معجزه همین است.... پروردگارا به وجود درون وجودم سلامت ده و حفظش کن که من در برابر خواست تو کمترینم...
اخره هفته میرم واسه سونو قلب انشالله که قلب نینی دیده بشه و خیالم راحت شه
باورش سخت است اما وجودی در وجودم رشد میکند،بزرگ میشود وجان میگیرد در ذهنم نمیگنجد به گمانم معجزه همین است.... پروردگارا به وجود درون وجودم سلامت ده و حفظش کن که من در برابر خواست تو کمترینم...
بچه ها سلام ١ سوال عجیب غریب داشتم. من ٢٩ مرداد پریود شدم. ١٢ شهریور رابطه مشکوک داشتم. ١ قرص لونژین ١/٥ خوردم. با ٨ تا اچ دی. بعد از اون هیچ رابطه ای تداشتم شوهرم ماموریت. بعد ٢٢ شهریور خونریزی داشتم. ولی کم بود. ٢ روز بود. شبیه لک نبود.الان باید ٢٢ مهر پری میومد. ولی خبری تشد. ٢٣ مهر رفتم آزمایش دادم. چون فکر کردم اون خونریزی لکه لانه گزینیه.ولی جواب آزمایشم 0.100> بود. یعنی منفی!؟!؟ باید چی کار کنم به نظرتون. ممنون میشم حواب بدین
دل داده ام بر باد بر هرچه بادا باد
2738
حالا این دفعه خیلی جالبه! من اخریم پریم مال 26 ابان هستش و الان دقیقا 17 روزه عقب انداختم چون دوره هام 30 روزست.از هام همه منفیه اما حالات بارداری چون ترشحات ابکی،یبوست،تهوع،دل درد شدید،گر گرفتگی،سرگیجه و ... دارم.امروز بی بی چکم مثبت شد صبح ناشتا اما عصری آزش منفی شد و یه مارک دیگه بی بی گذاشتم باز منفی شد.بی بی چک صبح ناشتا که مثبت شد بلافاصله بعد از ادرار مارک مدیکور بود.نمی دونم والا دیگه باز باردار هستم یا نه! 8 روز بود عقب انداخته بودم بتام زیر 0.1 بود ولی امروز زیر 2 بود.نمی دونم ولی بازم خبرشو می نویسم براتون بلکه کمکی بشه
الهی و ربی من لی غیرک؟
منم دوره پری هام 30 روزه است.الان 10 روزه عقب انداختم. از یک هفته قبل لک خیلی جزعی قهوه ای داشتم 3 روز ادامه داشت و بیبی چکهام هر روز پررنگ تر میشن.ولی دیروز صب رفتم آز دادم منفی بود با بتای 2.1 ولی صبح دیروز بی بی مثبت شد خودشم پررنگ. بنظرتون من باردارم؟خیلی دلم میخواد مامان شم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام وای بچه ها بمنم کمک کنید من دوره هام 26 روزه هس الان 34 پری هستم روز 32 پرس تست خون دادم منفی شد خیلی گریه کردم خیلی اخه مطمئن بودم باردارم اخه هیچوقت پری هام عقب نیافتاده تا حالا هنوز پر نشدم اما با خوندن این پست های شما خیلی خیلی امیدوار شدم که هنوز احتمال بارداری هست خوب خداروشکر بازم صبر میکنم راستی خیلی از علایم بارداری دارم مث تهوع سرگیجه دلدرد زیاد شدن ادرار ترشح حالا هرچی خدا بخاد ایشالا+ میشه
2706