2733
2739
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1846549 بازدید | 28431 پست
چای کوهی به ترکی تکلیجه میگن منم از وقتی ازدواج کردم با اون اشنا شدم
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
4- دل مرغ : دل مرغ رو کباب کن بخور سرشار از ویتامین B واسه ارامش عالیه عالیه
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
1. لیستی یادداشت کن از خوبیهات .. نقاط قوتت .. زیباییهات ... چیزهایی که برجستست تو شما ..
2. اون لیستو مدام ببین .. ببخون ...
3. نقاط ضعفتو بنویس .. ببین از اول اینجوریبودی با شدی ...

کاملا با روش لمیای عزیز موافقم خیلی خیلی اثر داره
لامیا جونم

من این یکی رو هنوز انجام ندادم
. لیستی یادداشت کن از خوبیهات .. نقاط قوتت .. زیباییهات ... چیزهایی که برجستست تو شما ..

ولی:
نقاط ضعفتو بنویس .. ببین از اول اینجوریبودی با شدی ...
4. افکار منفیو هر شب و هرروز صبح بنویس و ترجیحا بسوزون یا دور بریز اصلا نگه ندارررر و ببین چقدر راحت از بین میرنننن.. نه تنها افکار منفی بلکه کله هات حرفات به یه ادم حتی عذر میخام ناسزاااا بنویسسس با این کارا به خودت علاقه مند میشی

اینها رو انجام دادم عالی بوده واسه همینه که خودموالان خیلی باور دارم و بیشتر از قبل دوست دارم

روی اون میمیک هم باید کار کنم و نیازمندم
من با چهرم میخوام یه موردی رو برسونم ولی بقیه برداشت دیگه دارن متاسفانه
زبان بدنم ضعیفهههههههههههههه
لطف داری شقایق جان ..
عسل بانو انقدر مهممهههه .. من یک عمه دارم معروفههه .. با نگاهش حرف میزنه اصلا اهل حرف و صحبت نیست .. خیلی جالبه بچه هاش از نگاش میفهمن کارشون اشتباهه .. البته بیشتر جلو مهمون ها !
اصلا میری جلو اینه میبینی ای وای چقدر این خنده منو زشت میکنه .. چقدر این ژست یهم میادد .. این اخم چه جذبه ای بهم میده .. خب داریم چرا استفاده نکنیم ؟؟؟
و دوست دارم ... خدایی که در این نزدیکیست ...
2738
سلام سلام. با کلی عشق و محبت به همه دوستانم. جدید و قدیم. حالتون خوبه؟ من یه کتاب تموم کردم الان جایزه خودم زودتر اومدم اینجا. رانا جان عاشق اینم که بیام ازت پست ببینم. الیسابات عزیزم دلم واست یه ذره شده. پرینوشم چرا نیستی؟
*****رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا******
5-عرق بیدمشک و گلاب رو با عسل خوردم یک لیوان در روز
لامیا نمتونم جلو اینه وایستم خودمو چک کنم معذبم راحت نیستم یه جوریم چکار کنم ؟

راستی در مورد اینکه از مامانت گفتی ساکته اما باهات شوخی میبکنه انرژی داره بیشتر تو ضیح میدی؟

نمیدونم چرا برام قابل درک نیست شوخی و ساکت بودن و غرور

ممنون میشم
نه عزیزم

من نه می تونم آپلود کنم نه می تونم از یاهو بفرستم ، چون اینترنت شرکتمون فوق العاده محدود شده

شکوفه جان خسته نباشی

پرینوش رفته اصفهان خونه خاله همسری برای دیدن دختر خاله جانش که از هلند اومده

گفته بود تا 1 شنبه اونجاست، ایشالله بهش خوش بگذره و فردا شاد و خندون بیاد
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
عسل جان این مشکل شما که با همه چه خوب و چه بد، خوبی، به حفظ عزت نفسم مربوطه. اگه عزت نفس خودت برات مهم باشه و برای اطرافیانت ارزش قائل باشی باید با آدمای با رفتار متفاوت، متفاوت رفتار کنی. مثل آیه: افمن کان مؤمنا کمن کان فاسقا؟ لا یستون.
*****رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا******

دوستان اینها تجربه های بسیار اثر بخش من بود امیدوارم براتون مفید بوده باشه
2706