2733
2734
میخوام دعوتشون کنم افطار
ده نفرن
هر کدوم یه چیزو نمی خورن

ولی مشکل اصلی من اینه:
جمعه پیش رفتیم خونشون مادر شوهرم اینا رو درست کرده بود: حلیم....کوکوی دورنگ....شله زرد...باقالی پلو با گوشت و نون پنیر سبزی و مربا و خرما و زولبیا و آب طالبی
بعد باقالی پلو با گوشت رو نکشید سر سفره گفت افطار کنیم بریم نماز بخونیم بعد بیایم بخوریم...ولی دیگه بعد از افطار همه سیر بودن و قابلمه ی غذاش دست نخورده موند و هیشکی میل نداشت...کلی هم ناراحت شد

حالا من موندم چیا درست کنم؟؟؟ که هم ناراحت نشن و هم غذا زیادی زیاد نیاد و اصلا نخورن مثل اونشب

میخوام سوپ و مسقطی درست کنم با ون پنیر سبزی و مربا و خرما و زولبیا و آب هندونه بذارم سر سفره ولی غذا رو موندم چیکار کنم که بخورن؟؟؟؟
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
میخواستم دلمه بادمجون و گوجه و فلفل درست کنم که خوش خوراکه و تقریبا همه میخورن.....که امشب رفته بودیم خونشون مادرشوهرم درست کرده بود
نمیخوام تکراری باشه
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه اگه دلمه درست کنم هی میخوان با غذای مامانشون مقایسه کنن اعصابم خرد میشه

پلو خورش هم که میدونم نمیخورن

موندم بخدا

کمکم کنین دیگه
2728
ما برای افطاری که مهمون دعوت میکنیم سوپ با ساندویچ مرغ یا گوشت گوساله با نون ساندویچی و خیارشور و گوجه و سس. هم خوشمزه هم ساده هم مثه برنج سنگین نیست که برای افطار خورده نشه
2738
بچه ها برای من تصمیم گیری خیلی سخته
پلو خورش نمیخورن بعد از افطار
الویه رو غذای سر دستی و بی احترامی میدونن
دلمه که تکراریه

ای خدا من چه خاک ی به سرم بگیرم
سلام خیار سرده اگه بخورن سردیشون بشه تو خراب میشی
واسه افطارنون پنیر سبزی و گردو بذار یا اگه اینا رو نذاشتی حلیم بذار و نون و شکر
واسه شام هم زرشک پلو با مرغ و خورش بادمجان و سالاد و دوغ و زله
مرداب به رود گفت : چه کردی که زلالی ؟! جواب داد :” گذشتم “
این فیله مرغه چه باحال بود...تاحالا درست کردی؟؟ خوشمزه میشه؟ با پلو باید بیارم یا تنها؟؟
2706