2733
2739
عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117859 بازدید | 6815 پست
وای صبا نمیری تووووووووووو مردم از خنده نصه شبی

من قبل از ازدواجم 6 سال تکواندو کار میکردم اما بعد ازدواج گذاشتم کنار و شد بخور و بخواب

از اینطرفم همش داروهای هورمونی

این شد وضع مااااااااااااااااا
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
اخه هر کارو به شوهرت باید بگی؟ عجب هااااااااااااااااا بابا بعضی کارا از درک اونا خارجه برو بگو گفتن هر کی بعد 60 روز پری نشه خطر سرطان هست
فردا میگه برو امپوول بزن
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حلما بهانه نیار
خودت غیرت نکردی کم کنی وگر نه میتونی سخت هست ولی شدنیه لاغر بشی حامله میشی خیلیا اینطورین
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
من خودم از این کپسول ونوسات خوردم چربی رو از بدن دفع میکنه تو یه ماه 4 کیلو کم کردم موقع عروسیم

نازیبگو ویتامینه برو دکتر برات جفتشو بنویسه بعد ویتامینو نشونش بده اونجا که رفتی جفتشو برات بزنه راه زیاده اگر بخواییییییییییی

بابا برا خودت بده از اقدام عقب میفتی لاقل برو قطره بگیر بخور قرصشو بخور
قرصشم که هست
قطره وینتاگنوسم خوبه اونم قرص داره ولی قطره قوی تره
2738
صبا میدونم راست میگی اما بخدا اینا هم بی تاثیر نیست

من توی عید که هیچ دارویی مصرف نکردم یه خورده لاغر شدم که همه میگفتن چجوری کم کردی در صورتی که من هیچ کاری نمیکردم فقط دارو نخوردم
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
پس کورس گذاشتین

وای طفلی شوشو چطور تو رو بغل میکنه
خخخخخخخخخ
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
شوشو کی من یا حلما؟شما یه تجدید نظر تو برنامه غذاییتون بکنید بد نیست
منو شوشو اول ازدواج من 64 اون 95
الان من 60 اون 90
روغن جامد رو حضف کردم از برنامه
سرخ کردنی هم حذف شده
2706