2733
2734
عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117859 بازدید | 6815 پست
سلام بچه ................
چون اینجا کسی نیست همون پستی که میخوام بذارم یه دفعه اونور میذارم که همه بخونن

سایا جون امیدوارم حالت خوب باشه .....سر نمیزنی

ملوچ کاش یه خبر از خودت بدی ...به خدا دیگه دارم نگرانت میشم ....
بچه ها کسی شمارشو داره یه حال از ش بپرسه ...خدایی دلم شور میزنه

غزل جون هم که هممون رو پا در هوا گذاشته رفته ......عزیزم جز دعا برای دخترت ورفع بلا ازش از دستم کاری برنمیاد
ایشالا به زودی بیای بگی که روزای سخت زندگیت گذشت وغرق شادی هستی در کنار خانوادت

نازی جون ....افرین به روحیه ات .....خوب کاری میکنی خودتو با این چیزا سر گرم میکنی
راستی از پری هنوز خبری نشد ...نه؟
صبا راست میگه چرا امپول نمیزنی برخورد میکنه عملت به عید همه برنامه هات بهم میریزه ها...............

دیباجون ....چقد شوشوت حساسه
کار تورو خیلی سخت میکنه با این رفتاراش ....
من اگه شوشوم اینطوری میکرد خدایی الان گوشه تیمارستان بودم ...خودم به اندازه کافی داغونم ...

هم اتاقی جون ...من متوجه داستانت نشدم ...چی شد؟جلوگیری داشتی اما باردار شدی ؟؟؟
مبارکت باشه ...................تورو خدا زودتر بیا خبر بده ...قرار بود امروز بری آز .....پس چرا نیومدی؟؟؟
گر بر سر من زبان شود هر مویی یک شکر تو از هزار نتوانم کرد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همشهری های عزیز ... ممنون از صبا جون که این تاپیک رو راه انداخت تا دور هم باشیم ..می دونم که با تبادل تجربیاتمون می تونیم به هم کمک کنیم :)
من بعد از یک دوره 6 ماه که برای نی نی اقدام کردیم و خبری نشد رفتم عکس رنگی گرفتم و اونجا بود که معلوم شد بنده سپتوم دارم وباید حراجی بشم :( .. راستش خیلی نگرانم .. اینطور که دکترم گفته حتما باید جراحی بشم هم لاپرا و هم هیسترو ... برام دعا کنید ...
اگرم کسی تجربه ای در این زمینه داشته ممنون می شم بهم بگید
سلام وحیده جون خوش اومدی تا جایی که من در جریانم کسی اینجا هنوز جراحی نکرده نجمه جون تو تاپیک اچ سی جی جراحی کرد و العان بارداره منم که منتظر بیمه هستم تا برم لا پارا
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
2728
ممنون صبا بانو .. من رفتم وبلاگت رو دیدم وکلی هم از هنر نمایی شما کیفور شدم .. انشالله عکس کیک تولد یک ماهگی نی نی ات رو بگذاری :-*
می تونی یک لطفی بکنی ولینک تاپیک نجمه رو برام بگذاری؟ پیداش نکردم تو سایت
وحیده جون خوش اومدی

بچه ها کلا نمیدونم چه سری توش هست که من
وقتی پری عقب می افته تا میرم آز میدم یا ب ب چ میزارم یکی دو روز بعدش پری میاد
سر لج داری این پری باید حتما پول بدم آز یا ب ب چ که تشریف فرما بشن
من امروز پری شدم و داروهای ای ی. ای رو شروع کردم
همتون دعام کنین خواهشا
http://mami92.niniweblog.com/
2738
کاشکی بشود دریــــــا دل...

صدای گریه ی نوزاد آرام آرام تبدیل می شود به خنده. می فهمم که دوباره دارد چهار دست و پا از پشت سرم می آید. دست نمی برم میان ابرهای بالای سرم و خیالم را پاره پاره نمی کنم. می گذارم بیاید. می آید و آرام آرام از جلویم رد می شود. بلند نمی شوم. دنبالش نمی روم. کم محلی اش می کنم...

http://khattedovom.blogfa.com/post/29
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
2706