2737
2734
عنوان

مامانهای 93 (بچه های مشهد) ارامگاه من

| مشاهده متن کامل بحث + 117859 بازدید | 6815 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=673064&PageNumber=29
اسیل جون
سناباد خسروی تو پاساز رو به روی پاساژ جود و 17 شهریور معدنه
این تاپیکم که دادم کلا همه مشهدین حتما سر بزن به درد میخوره

بقیه دوستان کجا تشریف دارن؟
دیبا ملوچ هم اتاقی؟
نسترن
رسپنا
ای بابا
هیچ کس نیست؟
من درگیر شدم بقیه کجا رفتن
برام دعا کنید اگر خدا بخواد
کار پیدا کردم ولی معلوم نیست هنوز بشه یا نه
ایشالله که بشه
قرار فردا خبر بدن
اگر جور بشه از شرم خلاص میشین
خخخخخ
چون ساعتش 9 تا 1
و 4 تا 9 شبه
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
نگفتم نمیام گفتم کمتر میام
از العان دارم فکر میکنم گوشیمو عوض کنم که از اونجا هم بتونم بیام خخخخخخخخ
العان بهم زنگ زدن گفتن عصری بیا تا بهت جای وسایلو اینا رو یاد بدیم و با هم اشنا بشیم بیشتر
حالا برم ببینم چی میشه
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بروبچ......
صبا جونی داری میری سر کار؟؟؟
آفرین.........دیگه از بیکاری نمیافتی به جون خونه و خودتو به کشتن نمیدی......آفرین
دلم براتون تنگ شده بود......
دیشب تا ساعت 3 نصفه شب اینقدر کلیه ام درد گرفته بود و فشار و سوزش رو مثانه بود که اشکم و در آورد....امروز بعد یه هفته دارو خوردن رفتم ببینم با این همه درد این سنگ دفع شد....آخه همه اش لخته خون دفع میشه ...که خیلی هم دردناکه....خلاصه که دکتر گفت سنگ سر جاشه و اصلا تکون نخورده......منو میگین اینجوری بودم
گفتم تکون نخورده؟؟؟؟؟؟؟؟پس چرا من اینقدر دارم عذاب و درد میکشم.....فکر میکردم سنگم خورد شده و داره دفع میشه که لخته های خون میبینم.....
هیچی دیگه...انگار نه انگار......
حالا شنبه میرم پیش دکترم ببینم چه خبره.........شما ها چه خبرا؟؟؟؟چه میکنین؟؟
هرکس به زبانی صفت حمد توگوید ، بلبل به غزل خوانی و قمری به ترانه
خسته شدممممممممم
هنوز جمع کردن لباسا و ظرفای شسته موندههههههههههههههه
دو ساعت زیر سفره پهن کردم امید در یه حرکت همرو پاشید رو قالی باید برم دوباره جارو کنمممممممممم
کن رفتم قش کنم
2738
سلام دیبا چطوری بانو من العان بالا خره کارای امروز و دیروز تموم شد حالا میخوام برم سراغ فردا
نمیدونم عدس پلو العان درست کنم بزارم تو یخچال یا اینکه عدسو بپزم بزارم فردا با برنج بریزم تو پلو بز
خانومهای کارمند لطفا راهنمایی کنید
سلام به عزیزای دلم
دلم براتون لک زده بود
پساپس یلدای دیشبتون مبارک
من این هفته خونه مامی بودم ...............برای تجدید روحیه خیلی برام خوب بود .......الان توپ توپم
ازهمه کسایی که به یادم بودین ممنونم

دیباجون جاریم آزش مثبت شد ...............هووراااااااااااااااااااااااااااااااااا ..................یه نی نی دیگه داریم طاهرا هم پسره ..............

ملوچ عزیزم باید جنب و جوش زیاد داشته باشی همزمان که اب میخوری تا دفع بشه ..............ایشالا زودتر خوب شی ....من دلم ملوچ خودمو میخواد

صباجون .............به به خانوم شاغل ..........ایشالا که پر از خیر و برکت باشه قدمایی که داری برمیداری تو مسیر اباد کردن زندگیت............

سایا جونم در چه حالی اینقد با خبر خوب شدن آز شوشوت خوشحال شدم که نگو..............
ایشالا این ماه با خبر بارداریت خوشحالمون کنی

نازی کجایی .؟؟؟؟؟؟؟؟؟صبا یه خبر از نازی بگیر رفته غیب شده
گر بر سر من زبان شود هر مویی یک شکر تو از هزار نتوانم کرد..
سلام سایا جونی
اره دیشب یلدا وتولد خیلی خوبی بود برام شاید بهترین تولد عمرم ..اما تو راه برژشت به خونه خودمون سردرد وتهوع شدید گرفتم وشوشو چندبار نگهداشت تا بالا اوردم یعنی مرگ رو به چشم دیدم ...........تا اومدیم خونه اب قند خوردم وخوابیدم
الان بهترم اما تمام گلوم خش بر داشته ..........
شاید باورت نشه دیشب داشتم بهت فکر میکردم که وسایل جاریتونو بردین ،چیکار کردین ؟
پس مادرشوشو گل مارو اذیت کرده ؟چی شد اخه ؟
گر بر سر من زبان شود هر مویی یک شکر تو از هزار نتوانم کرد..
2706