2703
2553
سلام به همه مامانای گل
من هفته 18 بارداری هستم، حالت تهوع خیلی شدیدی دارم دکترم قرص دمیترون برام تجویز کرده صبحها که می خورم تازه حالت تهوع و اوق زدن بهم دست میده بعد از ظهر ها هم که حالم خیلی شدید میشه اصلا نمی تونم شام بخورم باید فورا بخوابم تا بالا نیارم. اگه قرص دمیترون و نخورم معده ام هیچی را نمیتونه نگه داره و مرتب میارم بالا. دمیترون هم تا حدودی بهترم میکنه دیگه خسته شدم هیچ کاری نمی تونم انجام بدم. دکترم میگه باید تحمل کنی احتمالا تا آخر بارداری داشته باشی. کسی می دونه چیکار کنم تا حالت تهوع از بین بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگه خوراک سیرابی یا کله پاچه دوست داری بخور. اینها منبع ویتامین b هستند و برای حالت تهوع دوران بارداری مفید و موثر . از هرچی قرص هم بهتر عمل میکنن
خدایا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم وآنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم
عزیزم ماکه هر کاری کردیم خییییییییلی بهتر نشدیم باید تحمل کنی ......

فقط میتونم بگم چیزای خنک بخور .... مثل دوغ خنک .... هندونه خنک ....

زنجفیل هم میگن واسه کاهش تهوع خوبه ....
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/
2714
من تو ماه 3 مریض شدم دکتر امپول ب کمپلکس یا یکی از این مشتقات ی الان یادم نیست زد تا 2 هفته خوب بودم. یه بار م اب سیرابی خوردم تا یکی دو هفته خوب بودم. دماغتو بگیر بده بالا. باردار هستی دعات مستجابه برای من و پسملمو خواهرم دعا کن
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم اما او قرنهاست که خداست .... پس ارام باش
اندانسترون همون دمیترونه منم مثل شما بودم تا آخر ماه 6 با دمیترون بازم بالا می اوردم هندونه حالت رو بهتر می کنه در مورد من مایعات تشدید می کرد تهوع ام رو دوباره الان که هفته اخر هستم حالت تهوع ام برگشته فقط خیلی مواظب باش مثل من به خاطر این قرص دچار یبوست نشی من الان بواسیر پیدا کردم که از عوارض این قرصه
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
2706