2733
2734
عنوان

اشتباه در سونوگرافی

41052 بازدید | 28 پست
سلام به دوستان عزیز. من تو هفته 19 سونوگرافی معمولی کردم گفت نمیتونم جنسیت رو ببینم تو هفته 24 گفت دختره الان تو هفته 29 دکترم با شک گفت من نشونه دختر ندیدم!! تا حالا برای کسی پیش اومده؟؟ البته برام مهم نیست فقط این چند هفته کلی شعر دخترونه براش خوندم و لباس دخترونه خریدم
هستی جان من تو هفته 13 بارداری دکترم برای غربالگری فرستادم اونجا سونو دو بعدی بود بلافاصله گفت پسر تا آخر بارداری هم گفت پسر البته بقیه سونو هام معمولی بود ولی جاهایی می فرستاد که می گفت مطمئن نه بخاطر تعیین جنسیت بلکه برای سلامت بچه....

سونو گرافی نرگس تو جمالزاده خیلی دقیقه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام هستی جون نگران نباش من هم اواخر 6 ماهگی جنسیت دخترم رو فهمیدم اون هم بعد از 2 روز پشت سر هم سونو رفتن امیدوارم سلامت باشین اینه که مهمه
خداوند مرا در عشق و آرامش آفرید پس او مرا اینگونه دوست میدارد.
خیلی عجیبه تو هفته 29 هر جا بری باید بگن... !!! خوب یه جای دیگه میرفتی.... میرفتی بیمارستان مهر... یا دکتر شاکری... یا دکتر واسعی (نرگس) اینا خیلی دقیق میکن حتی تو هفته های پایید.
آره مشکل من اینه که همیشه رفتم سونوگرافیهای نزدیک خونه و محل کار مثلا بیمارستان ولیعصر بود که گفت دختره نمیدونم چرا دکترم هم با قطعیت از دستگاه خودش استفاده نمیکنه دیشب چون صدای قلب رو پیدا نکرد یکم دستگاه رو روشن کرد بعدش که کار تموم شد و صدا شنیده شد گفت سونوگرافی های قبلی هم بهت گفته بودن دختره که من گفتم نه. ممنون از راهنمایی همه دوستان ایندفعه یه جای خوب میرم.
2738
سلام گلم. هر دوش ممکنه. معمولیه که اول بگن دختره بعد پسر میشه اما یه آشنایی داشتم که براش تشخیص داده بودند پسر و بعد دختر شد. پرس و جو که کرده بودند احتمال داده بودند شصتش رو دیدند که لای پاش رفته بوده. دوستی هم داشتم که تا آخر حاملگیش نتونسته بودند براش تشخیص بدهند. خلاصه همه جورش ممکنه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=357473&postID=13754904#13754904
بررسی و ارائه انواع ادکلن ( فیک و اورجینال ) ، حراج ویژه ولنتاین ، کلی مطلب مفید در زمینه عطر شناسی و راهنمایی جهت انتخاب بهتر .........
همچنین از دوستان علاقمند به همکاری در بخش خرده فروشی استقبال میکنیم ( کار راحت پاره وقت و بدون نیاز به خروج از منزل )
امکانش نیست لحظه اخر جنسیت تغییر کنه

چون خدا بشر نیست که تصمیمش رو عوض کنه اگر دختر آفریده دختر آفریده حالا سونوگرافیست چمشهاش پسر میبینه یا

دختر این اشتباه اونه عزیزم نه آفرینش خدا من به سونوگرافیستها اعتقاد ندارم چون به یه نفر گفته بودن بچه ات سه تا دست داره نگو دو قلوئه برو سقط کن همسرش نذاشته بود گفته بود داره که داره چرا سقط کنیم زدو دوقلو دنیا امد این یعنی از اول دوقلو بوده سونوگرافیست قاط زده

Lilypie Maternity tickers
2706