2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام سارا جان ممنون از نظرت . راستش دنبال یه بیمارستان خوب که بیمه تامین اجتماعی قبول کنه می گردم اما هنوز موفق نشدم . دیگه نا امید شدم نمی دونم چی کار کنم . 6 ماهه شدم اما هنوز بیمارستان واسه زایمان پیدا نکردم. اگه می تونین توروخدا کمکم کنین.
سلام من در اردیبهشت سال 90 تو بیمارستان شهید اکبر ابادی زایمان کردم پرسنل عالی ,تجهیزات عالی من با اینکه هم برای زایمان و بعد زایمان اتاق خصوصی گرفتم هزینش فقط 100 هزارتومن شد که در مقابل بیمارستانای دیگه یک دهمشم نبود در ضمن کلاسای اموزش قبل زایمانم در اونجا گذروندم و خیلی راضیم و فوق العاده بود اینم بگم که قبلا از خیلیا راجع به این بیمارستان تعریفای خوبی نشنیده بودم که خلاف این معلوم شد موفق باشید
من نرگس هستم از قم
تو هفته 37 بارداری هستم.
توی قم بیمارستان خوب نداریم، به همین خاطر تصمیم گرفتم بیام تهرون بیمارستان اکبرآبادی زایمان کنم، کلاسای قبل از زایمانشم گذروندم ، این بیمارستان امکانات عالی و پرسنل خوش برخورد و هزینه زایمان خیلی پایینی داره.
من زایمان در آب رو انتخاب کردم کلاً با اتاق خصوصی (که شوهرمم میتونه همراهم باشه و حمام و دستشویی هم داخل اتاق هست) هزینش میشه 100000 تومن!
اما تقریباً همه کسایی که اونجا زایمان کردند میگند نرو ، اونجا مرکز آموزشی هم هست دانشجوها و ماماها خیلی میان معاینه میکنند و خیلی اذیتت میکنند.
البته الآن که نظر نگین خانم رو خوندم یه مقدار خیالم راحت شد شوهرمم میگه توکلت به خدا باشه
دعا کنین بی دردسر برم و زایمان کنم و به امید خدا 3-4 هفته دیگه بیام واستون تعریف کنم خوب بود یا نبود
2714
من نرگس هستم از قم
تو هفته 37 بارداری هستم.
توی قم بیمارستان خوب نداریم، به همین خاطر تصمیم گرفتم بیام تهرون بیمارستان اکبرآبادی زایمان کنم، کلاسای قبل از زایمانشم گذروندم ، این بیمارستان امکانات عالی و پرسنل خوش برخورد و هزینه زایمان خیلی پایینی داره.
من زایمان در آب رو انتخاب کردم کلاً با اتاق خصوصی (که شوهرمم میتونه همراهم باشه و حمام و دستشویی هم داخل اتاق هست) هزینش میشه 100000 تومن!
اما تقریباً همه کسایی که اونجا زایمان کردند میگند نرو ، اونجا مرکز آموزشی هم هست دانشجوها و ماماها خیلی میان معاینه میکنند و خیلی اذیتت میکنند.
البته الآن که نظر نگین خانم رو خوندم یه مقدار خیالم راحت شد شوهرمم میگه توکلت به خدا باشه
دعا کنین بی دردسر برم و زایمان کنم و به امید خدا 3-4 هفته دیگه بیام واستون تعریف کنم خوب بود یا نبود
مرکز آموزشی درمانی شهید اکبر آبادی
زایشگاه شهید اکبر آبادی اولین و تنهاترین بیمارستان دوستدار مادر در کشور است. کاشانیان رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید اکبر آبادی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران افزود: زایشگاه شهید اکبر آبادی با قدمت 70 ساله به عنوان قدیمی ترین زایشگاه در کشور در حال تلاش برای به سازی و نوسازی بیمارستان است.

وی با اشاره به سایر اهداف این مرکز گفت: با پیشرفت علم قسمت های مختلف این مرکز نیز تجهیز می شود.

کاشانیان تصریح کرد: 10 آیتم برای کسب عنوان دوستدار مادر مورد نیاز است که می توان به دوستار کودک بودن، داشتن همراه آموزش دیده، اطاق زایمان خصوصی، کلاسهای آموزشی دوران بارداری و ... اشاره کرد.

وی به بیان مزایای اتاق خصوصی در بیمارستان زنان و زایمان خاطر نشان کرد: بیمار در اتاق خصوصی احساس رضایت و راحتی داشته و به شخصیت وی احترام گذاشته می شود و می تواند در حریم خصوصی از امکانات موجود همچون سرویس بهداشتی و خدمات پزشکی مونیتورینگ قلب استفاده کند این موضوع باعث افزایش رغبت مادران برای زایمان به صورت طبیعی نیز می شود.

** بخش حاملگی های پر خطر در بیمارستان اکبر آبادی راه اندازی شد

وی گفت: در این بیمارستان به عنوان شلوغ ترین بیمارستان بخشی به نام بخش حاملگی های پر خطر (پره ناتال) راه اندازی شد که دارای تعداد زیادی از مراجعه کنندگان از تهران و شهرستان دارد.

کاشانیان اظهار داشت: این بخش با دستگاه ها و تجهیزات مدرن چون دستگاه سونوگرافی پیشرفته تجهیز شده است.

** فعالیت قدیمی ترین بخش ژنتیک کشور در این مرکز

وی با اشاره به عدم فعالیت کوتاه مدت بخش ژنتیک مرکز آموزش اکبر آبادی در سال های گذشته گفت: برای بررسی بیماری ها و حاملگی های پر خطر نیاز به بخش ژنتیک فعال احساس می شد که این بخش در حال ارائه خدمات مختلف ژنتیکی است.
همچنین وی ادامه داد: امکان زایمان در آب، زایمان های بی درد و کم درد برای همه بیماران در این مرکز وجود دارد و همچنین زایمان فیزیولوژیک نیز از دیگر فعالیت های مرکز است.

**اخذ مجوز وسیع تر شدن بخش NICU

کاشانیان تصریح کرد: درحال حاضر بخش NICU در این بیمارستان با داشتن 25 تخت و 32 تخت در Post nicu به عنوان یکی از بزرگترین بخش ها در تهران است و مجوز وسیع تر شدن این بخش نیز گرفته شده است و همچنین این بخش به همه وسائل مورد نیاز تجهیز شده است.

** بخش فوق تخصصی نازایی تجهیز می شود

وی اشاره کرد: درحال حاضر بخش فوق تخصصی نازایی در حال فعالیت و سلسله مراتب تجهیز آن در حال طی شدن است که در آینده بخش IVF نیز راه اندازی می شود.

وی با اشاره به کم معنی بودن بیمارستان تک تخصصی به موضوع تبدیل بیمارستان اکبر آبادی به بیمارستان جنرال (عمومی) اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات این موضوع و گسترش بیمارستان وجود نداشتن فضا است که بنابرآن شد تا بیمارستان اشرفی اصفهانی که در کنار مرکز قرار دارد و زیر نظر بیمارستان شهید بهشتی است و با پیگیری انجام شده این دو بیمارستان به هم پیوست و بیمارستان اشرفی اصفهانی توسط مرکز اکبر آبادی خریداری شد و در حال تخلیه است و یک بیمارستان جدید ساخته می شود و با پیوست این دو مرکز یک بیمارستان جنرال ساخته می شود.

وی با اشاره به بخش NIP گفت: درحال ساخت 17 اتاق زایمان ویژه در بیمارستان هستیم این در حالی است که با مقایسه با سایر بیمارستان های کشور اتاق زایمان های موجود در مرکز نیز ویژه به حساب می آیند.

* قانون ارتقا بهره وری در این مرکز اجرا می شود

وی گفت: قانون ارتقا بهره وری در این مرکز در حال اجرا است و ساعت کاری پرستاران نیز کاهش یافته است و این موضوع بار مالی زیادی دارد که باید تامین شود و درحال حاضر از درآمدهای بیمارستان پرداخت می شود.

** نظام حاکمیت بالینی نقاط ضعف و قوت را مشخص می سازد

وی با تعریف نظام حاکمیت بالینی تصریح کرد: حاکمیت بالینی نظم دادن درست به همه ی سرویس دهی و یافتن نقطه ضعف های سیستم تعریف می شود و در واقع ارائه بهترین عملکرد توسط بهترین فرد در بهترین زنان و مکان تعریف دیگری از این نظام است.

وی به فعالیت انجام شده در جهت اجرای حاکمیت بالینی اشاره کرد و گفت: کلاس های آموزشی پرسنل، بیمار و همراه بیمار با پیگیری وضعیت بیمار پس از مرخص شدن از طریق پیامک و تلفن و سنجش سطح رضایت مندی بیماران از نوع خدمات از جمله فعالیت ها است و توسط کمیته های مختلف در بیمارستان آنالیز و راه حل های مناسب را ارائه می دهند.

اعتبار بخشی تضمین اجرای حاکمیت بالینی است

وی افزود: اگر نظام حاکمیت بالینی به درستی انجام شود بعد از بررسی به بیمارستان اعتبار لازم داده می شود که در صورت عدم رعایت استانداردهای حاکمیتی بالینی اعتبار نیز کاهش می یابد.
سلام امیلی جان
امیدوارم زایمان خوبی رو تجربه کرده باشی
قرار بود واسه ما ا بیمارستان اکبرآبادی بگی ...
منتظریم
چــه خــوب مـی شـــد اگـــر گــاهــی آدم مــی تـــونــســت . . .
دوســتــای خوب مــجـــازی شــو . . .
مــثــل یــک عــکــس گـــل ســـرخ . . .
مــثــل یـــک آهـــنــگ قــشــنــگ . . .
دانـــلــود کــنــه . . . بـــیــاره پــیــش خـــودش . . .!!!
2706