2737
2739
عنوان

ای خدا شکرت که تو نی نی سایت یه همچین شوهرایی دارن خانوم ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 15540 بازدید | 153 پست
تینا

1392/4/26 3:21 ق.ظ

نیکا چرا شوهرش کتاب راز زنان و نخونه؟چرا همش زنای بدبخت دنبال زندگی آروم و رفتار درست باشن.چقدر پروان این مردا

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی باورتون نمیشه تو دوران خواستگاری در ماشین رو اون برام باز می کرد ... شاید این رفتارا به چشم کسی نیان اما من عاشق اون مرد ی شدم که اون رفتارا رو داشت ...

اگه هم می گن مشغله فکری و اقتصادی دارن... کو؟؟ چرا پس بقیه این جور نیستن؟؟
2731
شش اشتباه بزرگ که زنان در رابطه با مردان مرتکب می شوند:
1) زنان در حق مردان مادری کرده و با آن ها مانند یک بچه رفتار می کنند
2)زنان خود و ارزش هایشان را زیر پا گذاشته و در مقایسه با مردها خودشان را در مقام دوم قرار می دهند.

3)زن ها عاشق قدرت های یک مرد می شوند.

4)استعداد ها و توانایی های خود را دست کم گرفته و یا گاهی اوقات آن را مخفی می کنند.

5)زنان از موضع ضعف برخورد می کنند.

6) زنان هنگامی که نیازهایشان را از مردها مطالبه می کنند به مانند دختر بچه ها رفتار می کنند.

این لینکارم بخوونی خوبه:

http://blog.moshavercard.com/2010/02/%D8%B4%D8%B4-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86/

http://www.rasekhoon.net/article/show-20612.aspx
همش ما باید یه زندگی آروم بسازیم.همش ما باید به ساز اونا برقصیم همش ما باید نصیحت بشیم از همه.هرکی میرسه به ما میگه تو هوای شوهرتو داشته باش محبت کن براش کم نذار یکی ام بره به شوهرا این چیزا رو یه ذره فقط یاد بده
2738
تینا

1392/4/26 3:21 ق.ظ

نیکا چرا شوهرش کتاب راز زنان و نخونه؟چرا همش زنای بدبخت دنبال زندگی آروم و رفتار درست باشن.چقدر پروان این مردا

برای اینکه این موضوع الان دغدغه ایشونه نه همسرشون

شاید همسرشون با این موضوع مشکلی ندارن
همه مثل هم نیستن خانوم بلا عروس ما به خاطر این کارای خواستگار من بهم حسودی می کرد اما داداش من همون زفتار اولش رو که داره هیچ بهترم شده... تازه منم نمی زارم با زنش سرد برخورد کنه چون دارم می بینم خودم چه جور دارم اذیت میشم

اینم یه قسمت دیگهاز کتاب:

یک زن احترام شخصی ,عزت نفس واعتماد به نفس خود را فدا می کند , تنها به این دلیل که مردی اورا دوست داشته باشد و او”قربانی عشق” است .
فرمولای رابطه با مردارو هر زنی بدونه بد نیست،تو این کتابا راحت این نکات در اختیارما قرار داده شده چرا ما نخوونیمشون و با آزمون خطا زندگی کنیم وقتی به سادگی راه حل خیلی از مشکلاتمون در اختیارمون قرار گرفته،مردا هم همینطور برای اونا هم از این کتابا نوشته شده
من واقعا اعتقادی نداشتم به دعا .... یه خانومی به اسم یلدیز یه سری تاپیک می زد... به من پیشنهاد داد دعای سوسن مرجانه رو بنویسم و پیش خودم نگه دارم تا عشق همسرم به من زیاد بشه... واقعا باورم نمیشه من به همچین جایی رسیدم منی که هیچ چیزم از شوهرم کمتر نیست...

2706