2733
2734
سلام خانمهای باتجربه من یه بچه 21ماهه دارم پریم عقب افتاد، ازمایش دادم بتا 80شده یعنی مثبت واقعا شوک شدم خیلی ناراحتم آخه من شاغلم و پسرم هم بسیار شیطونه حود 30ماهه درست نخوابیدم و هنوز م شیر می خوره می شه راهنمایی کنید برای قطع بارداری چه کار کنم
عزیزم کاری نکن که خدا بهت خشم کنه
کاری نکن که خدای نکرده واسه بچه اولت اتفاقی بیفته
دور از جون شما از این موردا زیاد بوده که یه یچه رو سقط کردن و بچه دیگه هم مشکل دار شده(البته دور از جون شما و بچتون)
از حرفم نرنج که از سر دلسوزی میگم
خیلی ها سالهاست در آرزوی داشتن بچه هستن
پس به خدا بسپار
مبارکت باشه. دو تا بچه خوبه که جفتشون رو با هم بزرگ می کنی چند سال اول سخت بعد راحت می شه. من 28 سالمه و نی نی ندارم و از خدا خواستم دو تا نی نی سالم پشت سر هم بهم بده با هم بزرگ می شن
اختلاف سنی شون زیاد باشه بد که اینتوری بهتر به خدا توکل کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مینا جون منم با نظر بچه های دیگه موافقم
بچه رو سقط نکنی... این نعمت خدا است
جاری من هم دو تا بچه هاش نا خواسته بودن ... اولش ناراحت شده بود ولی بعدش به خدا توکل کرده بود و هر دو رو بزرگ کرده و الان راضی و خوشحاله
این کار خدا حکمتی داشته و خیری توش بوده... مطمئن باش
اگه سرکارت رسمی هستی دو سال مرخصی بدون حقوق بگیر
من که ان شالله نی نیم به دنیا بیاد قصد دارم کارمو رها کنم و بالای سر بچه ام باشم
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2738
مینای عزیز اول از همه بهت تبریک میگم گلم

خدا خیلی دوست داره که فرشته های کوچولوشه داره تند تند بهت میده

مینا جان اصلا به فکر از بین بردن بچت نباش اون الان تو دلت داره رشد میکنه

کاری نکن که خدائی نکرده خدا قهرش بگیره ازت

حتما حکمتی توکاره خدا هست که بهت نی نی داده
مینای خوشگلم میدونم تو چه شرایط سختی هستی... اما اگه یه دور کوچولو تو همین نی نی سایت بزنی میبینی که خیلی ها هر ماه و هر ماه منتظرن اما قسمتشون نیست که یه نی نی داشته باشن... واقعا درکت میکنم ولی سعی کن تصمیم درست بگیری... من همیشه میگم وقتی یه نی نی ناخواسته میاد یعنی واقعا قسمت بوده... مطمئن باش اگه نگهش داری اونقدر برات عزیز میشه که یه روز از این که میخواستی سقطش کنی تنت میلرزه... تازه معمولا نی نی دومیا مظلومن و اذیت نمیکنن... خودتم تجربه ت بیشتره و دومی همیشه آسونتره... اون نی نی هم تا این یکی بیاد حسابی بزرگ و عاقل شده و فاصله سنشونم عالیه... توکل به خدا کن..
سوگند جون خیلی سخته نه ، من داشتم توی ذهنم زمانی که امیر بزرگ بشه بتونم برم باشگاه ورزش مسافرت حالا همش خراب شده ، یه ترس دیگه هم دارم می ترسم حاملگی پوچ باشه آخه من سابقش دارم .نمشه از حالا متوجه شد . وای سقط حاملگی پوج خیلی سخته
مینای عزیز خیلی بهت تبریک میگم
قربون بزرگیش برم که به اونایی که عاشق بچه هستند نی نی نمیده یا اگرم میده چند سالی طول میکشه( یک نمونش خود من) و باید در حسرتش بمونن بعد کسایی که دوست ندارند ناخواسته باردار میشن.
یکی از همکارای همسرم الان 15 ساله به هر دری میزنن بچه دار نمیشن اینقدر دوا و درمون کردند ولی یکی از دوستای خودم 2 تا بچه داره الانم ناخواسته یک نی نی تو شکمش و 2 ماهشه و خیلی هم خوشحاله
مینا جان الان اگر یک سری تو همین سایت بزنی خیلیها را میینی که واسه هر ماه له له میزنن که دیگه پری نیاد و یک فرشته کوچولو تو شکمشون باشه ولی...
توکل کن به خدا درسته سخته ولی خدا قبل از اینکه هر چیزی و بده صبر و طاقت و نعمت و استقامتشم میده.
با اومدن این فرشته کوچولو زندگیت تغییر میکنه از این نعمتی که نصیبت شده کمال استفاده را ببر.
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
نا شکری نکن خدا قهرش میگیره من هر ماه به این امید بیدار میشم که دیگه پری نشم و حامله شده باشم اونوقت تو اینجوری میگی قربون مصلحتت خدا حتما حکمتی بوده برو سجده شکر کن و از خدا بخواه بهت قدرت بده تا بتونی امانتشو به نحو احسنت به سر منزل برسونی کاری نکن که خدا قهرش بگیره
2706