2733
2739
سلام دوستان
حالم اصلا خوب نیست
همسری رفته قرص دمیترون بگیره اندانسترون بهش دادن و روی جعبه نوشته اندانسترون 4 میخواستم ببینم دوزه مصرفیش چقدره و در روز چند تا میتونم استفاده کنم ؟؟؟؟
نمونه کارهای من www.temetavalod.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی شبی یه دونه کفایت میکنه ؟؟؟؟من خیلی حالم بده الان دو روزه این قرصو گرفتم از ترسم و اینکه دوزش رو نمیدونستم یه نصفه صبح استفاده کردم یه نصفه شب اما با این حال بازم حالم بد میشه
2738
من با دیمیترون حالم خوب نمی شد .. فقط آمپول ب6 یه کم حالمو بهتر می کرد .. آمپول نه قرصا ... یه بار امتحان کن شاید برای تو هم جواب داد ... من دو هفته آخر 4 ماه که خیلی حالم بد بود روزی یه دونه می زدم ... سولاخ سولاخ شده بودم دیگه
صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
سلام عزیزم همون دمیترونه ، من تا 9 ماهگی روزی 1 دونه صبح ها میخوردم ، واقعا معجزه بود برام ، اصلا هم بدنم بهش عادت نکرد و قرص خیلی خوبی بود برام .
ایشالا هردوتون صحیح و سالم باشین
من میخوام پس میتونم
ممنون دوستان خوبم
لطف کردین که جوامو دادین
دیروز یه دونه خودم یکم بهتر بودم
در کل جلوی معذرت میخوا بالا اوردنمو انگاری گرفته بود اما تهوع م قطع نشد اما خوب بود در کل چون این چند واقعا بابته این قضیه حالت تهوع و ویار اذیت شدم و همینطور فوق العاده ضعیف
ماما ن مانی کوچولو ممنونم ازت گلم خدا گل پسره شما رو هم برات نگه داره
دوسنان برام دعا کنید بتونم این 9 ماه رو به سلامت سپری کنم و این تهوع زودتر تموم بشه
برای بقیه دوستانی هم که باردارن سلامتی خودشون و نینی ها شونو آرزو دارم